Blog - co nowego?

News

CO to są spalacze tłuszczu?

Nazwa ta pochodzi z angielskiego słowa "fat burner" - czyli spalacz tłuszczu. Jak każdy się domyśla, mają one za zadanie redukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej

News

Nie wiesz, jaki rodzaj suplementu wybrać? Sprawdź nasze porównanie białek serwatkowych!

Na rynku odżywek białkowych spotkamy setki produktów, które produkowane są przez dobrze znane w środowisku firmy. Na cenę końcową suplementu wpływ ma nie tylko marka, ale przede wszystkim sposób jego produkcji oraz gramatura protein zawierana w jednej porcji. Przedstawiamy Wam podstawowe różnice pomiędzy koncentratem, izolatem a hydrolizatem białek serwatkowych.

Czytaj więcej

News

Przegląd suplementacji, z której powinien skorzystać każdy początkujący sportowiec

Trening siłowy, crossfit lub fitness. Niezależnie od tego, jaki sport sylwetkowy zdecydujemy się uprawiać, za każdym razem powinniśmy dążyć do osiągania wymarzonych rezultatów. Na sukces w tego typu dyscyplinach składa się nie tylko wysiłek fizyczny, ale również dieta i odpowiednia suplementacja. W TanieSuple.com podpowiadamy, jakie uzupełnienia w żywieniu stanowią podstawę dla każdego sportowca, który zaczyna swoją przygodę z siłownią.

Czytaj więcej

News

Białko w proszku bez tajemnic. Odkrywamy przed Wami najpopularniejszy suplement diety!

Na osiągnięcie sukcesu w sporcie sylwetkowym wpływ ma nie tylko zaangażowanie w trening, ale także odpowiednio zbilansowana dieta. Sproszkowane białko jest produktem pomocnym na obu frontach walki. Jest nie tylko łatwe w użyciu, ale przede wszystkim smaczne. Zastanawiasz się, w jaki sposób dawkować odżywkę? Odkrywamy przed Wami wszystkie tajemnice stosowania protein

Czytaj więcej

News

Produkty superfoods.

Czytaj więcej

News

Żywienie około treningowe .

Czytaj więcej

News

Uzależnienie od jedzenia .

Czytaj więcej

News

Suplementacja-mniej znane witaminy i minerały.

Czytaj więcej

News

Rekreacyjne uprawianie sportu .

Czytaj więcej

News

Jak skutecznie nawodnić swój organizm ?

Całą Polskę ogarnęła w ostatnim czasie fala upałów .  Można więc do woli się opalać i spędzić czas wolny nad wodą , w pełni się relaksując. O ile pamiętamy o kremie z filtrem który ma za zadanie chronić naszą skórę to bardzo często zapominamy o dużo ważniejszym  aspekcie którym jest nawodnienie organizmu . t

Czytaj więcej