BIAŁKO NA NOC

Aktywne filtry

Na temat korzyści wynikających z picia odżywek białkowych powiedziano już wiele. Wiemy, że to to doskonały sposób na wzbogacenie diety oraz zwiększenie efektywności wykonywanych ćwiczeń. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, kiedy należy spożywać białko. Okazuje się, że świetne rezultaty zapewnia picie odżywki białkowej na noc. Dlaczego?

Białko na noc a odchudzanie

Nawyk picia ciepłego mleka tuż przed snem jest bardzo powszechny u dzieci. Zachęca się, by młodzież spożywała je dla lepszego snu i wsparcia kości. Mimo to, dorośli rzadko kiedy zastanawiają się nad korelacją wieczornego napoju z wynikami na siłowni. Czas to zmienić! Białko na noc może sprzyjać utracie wagi i przyrostowi masy mięśniowej. W jaki sposób? Po pierwsze, spożycie białka przed snem zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu niweluje ryzyko wieczornego podjadania czy zbyt obfitego śniadania. Ponadto przyspiesza metabolizm i stymuluje wzrost nowej tkanki mięśniowej. To ważne, ponieważ jesteśmy narażeni na rozpad białek mięśniowych w ciągu nocy. Może temu przeciwdziałać kazeina na noc, ułatwiając tym samym odchudzanie. Poza tym, odżywka białkowa na noc powinna poprawić czas zasypiania, a także ogólną jakość snu.

Odżywka białkowa na noc – poznaj nasze produkty

Jeśli zastanawiasz się, jakie białko na noc wybrać, znalazłeś się w odpowiednim miejscu! W naszym sklepie internetowym mamy szeroką ofertę odżywek białkowych na noc, które wspomagają odchudzanie. Jako dobre białko na noc możemy polecić Ci na przykład Formotiva Muscle Brick Casein czy Nutrend Compres. Nasze odżywki dostępne są w różnych smakach. Spróbuj intensywnej czekolady, subtelnej wanilii lub soczystej truskawki. Proteiny na noc pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele, a różnorodne smaki umilą cały proces. Postaw na jakość, a na pewno nie pożałujesz!

W naszym sklepie zaopatrzysz się także w suplementy na ochronę stawów. Jeśli regularnie trenujesz i chcesz dbać o swoje ciało, proponujemy szeroką bazę suplementów, dzięki którym Twoja droga w kierunku wymarzonej sylwetki będzie zdrowsza i przyjemniejsza.