CHLOROWODOREK KREATYNY

Aktywne filtry

Trening oraz dieta to ważne elementy długotrwałego procesu budowania masy mięśniowej i kształtowania sylwetki, jednak warto zatroszczyć się także o odpowiednie wsparcie dla organizmu. Suplementacja chlorowodorkiem kreatyny to bardzo dobry sposób na to, aby przyspieszyć i utrwalić efekty swoich starań. Preparat w takiej formie zyskał bardzo dużą popularność, a jego stosowanie polecają liczni trenerzy. W naszej ofercie nie zabraknie więc tego wariantu kreatyny. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu!

Chlorowodorek – sposób na suplementację kreatyny

Czy kreatyna HCl różni się czymś od równie popularnych monohydratów i jabłczanów? Jak można się domyślić, w składzie znajdziemy kwas chlorowodorowy, którego nie ma w innych odmianach. Suplementy, które go zawierają, dużo lepiej rozpuszczają się w wodzie i mogą przyswajać się nawet o 70 razy lepiej. Można w nich również znaleźć wysoką zawartość kreatyny, sięgającą 77% i dodatkowo są one odporne na zmianę pH przewodu pokarmowego. Oznacza to, że taka skoncentrowana i wysoce efektywna substancja może być stosowana w nieco mniejszych dawkach.

Z chlorowodorkiem kreatyny możesz dążyć do wymarzonej masy oraz rzeźby, nie martwiąc się jednocześnie o problemy takie jak zatrzymywanie wody w organizmie, wzdęcia czy obciążenie nerek i wątroby. Jest on więc polecany dla osób, które martwią się o swój układ trawienny.

Kreatyna HCl – zamów wygodnie online

Chlorowodorek to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz uzyskać efekty typowe dla osób stosujących kreatynę, czyli ukształtować sylwetkę, wzmocnić mięśnie i sprawić, że po treningu będą mniej obolałe. Jednak musisz pamiętać, aby zawsze przyjmować suplementy z pewnego źródła. W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zawsze weryfikujemy producentów, z którymi współpracujemy. W naszym sklepie kupisz wyłącznie sprawdzone preparaty i nie będziesz martwić się tym, co dostarczasz do swojego organizmu. Dodatkowo wygodne zakupy online i szybka dostawa pomogą Ci uzupełnić zapasy na czas.

Oprócz kreatyny HCl, w ofercie znajdziesz także Kre-Alkalyn i wiele innych wartych uwagi pozycji. Sprawdź i skontaktuj się z nami w razie pytań!