Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 12,00 zł - 69,00 zł

OLEJKI ETERYCZNE

Aktywne filtry

Aromaterapia wykorzystuje naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Olejki te mają charakterystyczne zapachy i działają na nasz organizm poprzez wpływ na układ nerwowy, hormonalny oraz układ odpornościowy. Aromaterapia może być stosowana na wiele sposobów, w tym poprzez inhalację, masaż, kąpiele oraz dodatki do kosmetyków i produktów do pielęgnacji ciała. W ostatnich latach aromaterapia stała się coraz popularniejsza, jako naturalna alternatywa dla tradycyjnych metod leczenia i redukcji stresu. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym jest aromaterapia, jak działa oraz jakie korzyści może przynieść dla naszego zdrowia i samopoczucia. Jeśli chcesz ją zastosować u siebie, koniecznie zapoznaj się z naszą bogatą ofertą olejków eterycznych.

Naturalne olejki eteryczne – sprawdź nasze!

W naszym katalogu znajdziecie bardzo ciekawe olejki eteryczne, które bardzo polecamy do zakupu. Wśród nich znajduje się ten z drzewa herbacianego, który zasługuje na szczególną uwagę. Dlaczego? Otóż jego cudowne właściwości były wykorzystywane już przez Aborygenów, którzy stosowali olejki z drzewa do leczenia ran oraz dezynfekcji. W dzisiejszych czasach drzewa herbaciane sadzone są na masową skalę właśnie ze względu na fakt, że można tu liczyć na ponad 90 składników aktywnych. Nie sposób więc go nie doceniać. Warto stosować tenże olejek w aromaterapii, by działać przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, a także przeciwgrzybicznie. Wykorzystujcie go również w sytuacjach podwyższonego stresu i niepokoju, ponieważ ma on właściwości uspokajające.

Naturalne olejki eteryczne w naszej ofercie to nie tylko ten z drzewa herbacianego. Możecie śmiało zdecydować się również na olejek miętowy, eukaliptusowy, czy też cytrynowy. Zachęcamy również do przejrzenia pozostałych kategorii, w których znajdują się różne kosmetyki np. kremy do rąk. Dbajcie o swoje ciało i umysł z naturalnymi środkami, które są dla Was zdrowe.