BIAŁKO WPC

Aktywne filtry

Nie jest tajemnicą, że białko to obok węglowodanów i tłuszczów jeden z najważniejszych składników odżywczych organizmu. Jest ono częścią wielu hormonów, enzymów, a także komórek odpornościowych. Pełni ono również funkcje budulcowe i regeneracyjne. Dlatego też jego odpowiednia ilość powinna być stale pod kontrolą. W wielu przypadkach najlepiej sprawdza się suplementacja. Mowa tu chociażby o osobach aktywnie budujących masę mięśniową, jak i tych walczących o utratę nadprogramowych kilogramów. Białka WPC (Whey Protein Cancentrate) są wyodrębnionym i skoncentrowanym szczepem białka serwatkowego pochodzącego z mleka. W białku WPC mamy do czynienia z zawartością protein w przedziale 70-80%. Z kolei węglowodany i tłuszcze są w nim znikome.

Odżywka białkowa WPC

W naszej ofercie znajdziecie wiele odżywek białkowych WPC. Każda z nich pochodzi od sprawdzonego producenta. Dla przykładu, mamy w katalogu odżywkę białkową HI TEC WPC DIAMOND 2000G. Ta została oparta na ultrafiltrowanym koncentracie białek serwatkowych i daje dużą dawkę białek w każdej porcji, a także aminokwasy BCAA. Produkty tej firmy mają proste, czyste składy kierowane są do profesjonalnych sportowców. W ofercie znajdziecie także między innymi WPC80 od marki Ostrovit. Ta odżywka białkowa charakteryzuje się wysokim działaniem anabolicznym, a także antykatabolicznym. I to oczywiście nie wszystko. Przeglądając nasza stronę natraficie na rozmaite odżywki. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że każdy będzie mógł wybrać produkt odpowiadający jego indywidualnym potrzebom.

Białko serwatkowe WPC

Jeśli szukasz wysokiej jakości białka serwatkowego WPC skorzystaj z naszej oferty. Wyselekcjonowane produkty uchronią Cię przed nietrafionym zakupem. Zdarza się bowiem, że niektórzy producenci wykorzystują w produkcji swoich towarów niejasno określone mieszanki białkowe. My chcemy Cię przed tym strzec i dlatego dokładnie dobieramy produkty do naszego sklepu internetowego. Sprawdź nasze białka serwatkowe, a także koncentrat białka serwatkowego. Dzięki nim możesz znacząco wpłynąć na kondycję swojego organizmu i rezultaty jakie będziesz otrzymywać z ciężkich treningów.