JABŁCZAN KREATYNY

Aktywne filtry

Wspomaganie rozwoju mięśni, mniej obolałe ciało po treningu czy zjawisko pompy mięśniowej to efekty, na które liczy wiele osób zażywających suplementy z kreatyną. Jednak finalnie o skuteczności decyduje wybór odpowiedniego preparatu, dostosowanego do potrzeb i oczekiwań trenującego. Na rynku znaleźć można bardzo wiele różnych produktów, dostarczających tę wartościową substancję do organizmu. Jedną z odmian jest jabłczan kreatyny. Sprawdź ją w naszym sklepie i włącz już teraz do swojej diety!

Kreatyna w diecie – dla kogo jabłczan to dobra forma suplementacji?

Warto wiedzieć, że jabłczan kreatyny, oprócz głównej substancji, będącej obiektem zainteresowania sportowców, trenerów i stałych bywalców siłowni, zawiera w sobie również cząstkę kwasu jabłkowego poddanego jonizacji. Dzięki takiemu połączeniu, organizm łatwiej przyswaja kreatynę, co przekłada się pozytywnie na skutki suplementacji. Jednak warto odnotować, że efekty mogą pojawić się nieco później niż w przypadku przyjmowania monohydratu. Będą one jednak dużo bardziej trwałe, co niewątpliwie jest ogromną zaletą. Jabłczan kreatyny jest zatem najlepszy dla tych, którym nie zależy na tym, by jak najszybciej zacząć podziwiać w lustrze swoją sylwetkę, jednak kiedy już ją uzyskają, chcą ciszyć się nią przez dłuższy czas.

Jabłczan kreatyny – dawkowanie a efekty

Dawkowanie jabłczanu kreatyny to bardzo ważna kwestia, którą warto dobrze przemyśleć, zapoznając się z zaleceniami producenta. Jeśli zależy Ci na konkretnych efektach, skonsultuj to ze swoim trenerem. Rozwiązanie polecane jest osobom, które uprawiają różne sporty, nie tylko siłowe, ale także tym, którzy budują mięśnie lub są na redukcji.

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, zapewniamy Ci szeroki wybór suplementów, abyś mógł wyposażyć się w to, co niezbędne do uzupełnienia zdrowej diety i planu treningowego. Zamówiony u nas jabłczan, chlorowodorek kreatyny lub dowolny inny preparat, spakujemy dla Ciebie szybko i dostarczymy prosto do domu. Zaplanuj z nami swoją suplementację!