Filtruj według

Dostępność

Cena

  • 37,00 zł - 66,00 zł

LUBRYKANTY

Aktywne filtry

Seksualność jest częścią życia, która powinna kojarzyć nam się z przyjemnością. Stanowiąca bezpieczną przestrzeń strefa intymna bez wątpienia jest jednak czymś, co bezustannie powinno się eksplorować, aby posiadać pełną świadomość swojego ciała, jego potrzeb i upodobań, a także własnych granic. W ten sposób nie tylko spotęgujemy doznania w trakcie odbywania stosunku, ale również wpłyniemy na poczucie satysfakcji tuż po nim. Zdarza się, iż podejmowanie czynności seksualnych nie kojarzy nam się jednak z przyjemnością, lecz z odczuwaniem bólu. Trzeba pamiętać, iż nie jest to sytuacja bez wyjścia - aby zneutralizować ból, a także całkowicie zapobiegać jego występowaniu, warto sięgać po różnego rodzaju preparaty, mające na celu wsparcie nawilżania okolic intymnych i niwelowaniu negatywnych skutków tarcia w okolicy miejsc intymnych. Takimi właśnie produktami są lubrykanty.

Lubrykanty dla mężczyzn a lubrykanty dla kobiet

Na rynku dostępnych jest obecnie wiele rodzajów lubrykantów. Sięgając po dostępne na sklepowych półkach produkty, możemy na pierwszy rzut oka dojść do wniosku, że lubrykanty, mimo spełniania tej samej funkcji, znacznie się od siebie różnią. I choć podział na lubrykanty dla mężczyzn i lubrykanty dla kobiet byłby raczej trudny - preparaty różniłyby się zapachem i stopniem ułatwienia stymulacji łechtaczki bądź penisa - warto pamiętać o podstawowym ich podziale. Wyróżniamy lubrykanty na bazie wody, silikonów i olejów. Koniecznym jest, aby przy ich wyborze zwrócić uwagę na rodzaj stosowanych gadżetów erotycznych bądź antykoncepcji, aby uniknąć niepożądanych zdarzeń.

Lubrykanty nie tylko do seksu partnerskiego

Lubrykanty znalazły swoje zastosowanie nie tylko jako dodatek do seksu partnerskiego. Świetnie sprawdzają się także jako nawilżenie zabawek erotycznych, ułatwienie w aplikacji tamponu, bądź nawilżacz w trakcie masturbacji.

Zapewnij sobie odpowiednie nawilżenie

W naszym sklepie znajdziesz lubrykanty, stanowiące idealne rozwiązanie bez względu na okoliczności, w jakich zamierzasz ich używać. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie - a dzięki temu uczyni swoje życie seksualne jeszcze bardziej interesującym i bogatszym o nowe doznania. W naszej ofercie znajdziecie także suplementy na potencję oraz inne środki, które moga pozytywnie Was zaskoczyć swoim działaniem. Sprawdźcie sami!