Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 6,00 zł - 139,00 zł

HMB

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne na rynku suplementy są w stanie pomóc nam w dbaniu o formę. Jednym z nich jest HMB. Jest to aminokwas, który jak wykazano, ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Jako metabolit leucyny BCAA, stosowany może być jako pomoc ergogeniczna, a więc zwiększać naszą wydajność fizyczną. HMB jest znany z szerokiego zakresu korzyści, w tym poprawy masy mięśniowej, zmniejszenia katabolizmu i zwiększenia czasu regeneracji. Aminokwas został również powiązany z poprawą siły i mocy wyjściowej. HMB można znaleźć zarówno w produktach spożywczych, takich jak olej rybny, czy jaja, jak i w suplementach diety. To właśnie te drugie znajdziesz u nas. Zapraszamy!

HMB – jakie efekty daje?

HMB ma pozytywny wpływ na nasze ciało. Wykazano, że pomaga zmniejszyć uszkodzenia mięśni, dlatego jest tak przydatny dla sportowców w procesie regeneracji. HMB pomaga również poprawić siłę oraz moc wyjściową i może potencjalnie zwiększyć beztłuszczową masę ciała, gdy jest przyjmowany w połączeniu z dobrą dietą i dopasowanym planem ćwiczeń. HMB wpływa również na minimalizowanie stanów zapalnych, co może pomóc zmniejszyć bolesność mięśni po treningu. Substancja została również powiązana z poprawą ogólnej wydajności, jak również poprawą funkcjonowania układu odpornościowego. Wreszcie, uważa się, że HMB odgrywa rolę w obniżaniu poziomu cholesterolu i poprawie zdrowia sercowo-naczyniowego.

HMB w płynie, a może w proszku?

U nas znajdziesz produkty dostosowane do swoich potrzeb. Właśnie z tego względu oferujemy HMB w płynie, na przykład HMB Liquid od firmy TREC, a także w proszku, na przykład od producenta OstroVit. Dzięki różnorodności możesz wybrać taką formę produktu, jaką wolisz zażywać. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i dbamy o to, aby nasza oferta zawierała wyłącznie najwyższej jakości suplementy.

Szukasz czegoś innego? Koniecznie sprawdź, więc pozostałą ofertę dostępną na naszej stronie! Znajdziesz tam na przykład aminokwasy wołowe, a także masę innych produktów. Jakościowe i tanie suplementy dla Ciebie – zachęcamy do zakupów!