Ile wynoszą koszty wysyłki ? 

Poczta Polska

KOSZT WYSYŁKI POCZTA POLSKA
Waga Przedpłata Pobranie
do 0,5kg 7,5 10zł
do 1kg 8,50zł 11,50zł
od 1kg do 2kg 9,50zł 13,00zł
od 2kg do 5kg 11zł 14,50zł
od 5kg do 10kg 15,50zł 19,50zł

Przesyłka Kurierska DPD

KOSZT WYSYŁKI KURIEREM DPD
Kwota zamówienia Przedpłata Pobranie
do 100,00zł 13zł 15zł
od 100,01zł - 200,00zł 10zł 13zł
od 200,01zł - ----------- 5 ZŁ 8zł

ZAKUPY POWYŻEJ 250ZŁ PRZESYŁKA GRATIS !!!

Jak dokonuje się zapłaty za zamówione suplementy ? 
Standardowy sposób płatności to zapłata przy odbiorze przesyłki. Można jednak dokonać płatności przelewem na nr konta podany po zakupie.

Czy zamawiane produkty są zgodne z opisem ? 
W opisie suplementów znajdziesz dokładny skład. Oczywiście, wszystkie odżywki są w nie naruszonym stanie, a paczki dobrze zapakowane. Suplementy zawsze mają ważny termin przydatności do spożycia.

Ile wynosi czas oczekiwania na przesyłkę ?

Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się okres realizacji zamówienia w sklepie i czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę. Na stronach sklepu przy towarach podane są czasy realizacji. Warto zaznaczyć, że czas oczekiwania na przesyłkę zależy również od wybranej formy doręczenia.

czas oczekiwania = czas realizacji + czas doręczenia

Czas realizacji zamówień w Sklepie uzależniony jest od dostępności towaru w sklepie oraz u dostawców. Jeżeli towary znajdują się w magazynie wówczas przesyłka wysyłana jest w ciągu 24 godzin. W większości przypadków czas realizacji wynosi 2 dni robocze. Zdarzają się jednak artykuły, których dostępność u dostawców jest ograniczona. Wówczas termin realizacji może się wydłużyć. Jeżeli dostawca nie dostarczy nam towaru w okresie 2 tygodni poprosimy mailowo o potwierdzenie chęci oczekiwania na zamówiony artykuł. 

Przy przelewem wysłanie paczki nastąpi po otrzymaniu płatności przez Sklep.

Jak długo trwa weryfikacja danych Klienta?

Weryfikacja danych trwa nie dłużej niż 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz e-mailem żadnego zapytania od obsługi sklepu, to znaczy, że Twoje zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

Co się dzieje z moim zamówieniem?

Realizację zamówienia możesz obserwować po zalogowaniu się na stronie internetowej w Panelu Klienta w historii złożonych zamówień.


Poinformowaliście mnie, że paczka została wysłana a ja czekam i czekam ? 
Sprawdź na poczcie, czasami listonosz nie zostawia awizo. Jeśli paczki nadal nie ma. Wyślij maila pod adres:  w treści listu podaj dane do wysyłki oraz co zamawiałeś. Jak najszybciej poinformujemy Cię co się dzieje z przesyłką. 

Co by tu zamówić ? Tyle tego jest, nie wiem na co się zdecydować ? 
Skontaktuj się z nami, napisz co chcesz osiągnąć, od kiedy trenujesz. Doradzimy. Zapraszamy również na ForumKulturystyka.com

Czy można odebrać zamówienie osobiście ? 
Tak, na prośbę klienta. Trzeba nas poinformować o tym telefonicznie lub pocztą elektroniczną odpowiednio wcześniej - przed wysłaniem przesyłki z zamówieniem.


Jeśli masz zastrzeżenia co do otrzymanych produktów 
Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pamiętaj, że możesz zwrocić zamówione produkty w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny ( jeśli nie były otwierane) 

Czy mogę zwrócić zakupione suplementy ? 
Tak. Bez podania przyczyn, w ciągu 14 dni jeśli nie były otwierane. Wyślij zakupione suplementy na adres: 


Do paczki dołącz kartkę z Twoim adresem oraz numerem konta bankowego na który, przelejemy pieniądze za suplementy. Koszty wysyłki nie są zwracane.