ZDROWE TŁUSZCZE

Aktywne filtry

Wielu osobom wydaje się, że tłuszcze są szkodliwe i należy unikać jej w swoim jadłospisie za wszelką cenę. Nie jest to jednak do końca prawda. Nadmiar tłuszczów z pewnością nie sprzyja diecie odchudzającej i może powodować choroby takie jak miażdżyca. Niemniej jednak ich obecność w organizmie również jest potrzebna, aby można było mówić o zdrowej i zbilansowanej diecie. Ważne jest, aby nie przekraczać odpowiedniej ilości i dbać o to, aby zdrowe tłuszcze pochodziły ze sprawdzonego źródła. W naszym sklepie znajdziesz produkty, które zaspokoją Twoje zapotrzebowanie i pozwolą zachować równowagę.

​Zdrowe tłuszczowe produkty – sprawdź je u nas

Podczas zakupów czy układania jadłospisu należy być świadomym, że zdrowe tłuszczowe produkty to te, które zawierają tłuszcze jednonienasycone i wielonienasycone. Do szkodliwych wyrobów przemysłowych zaliczamy natomiast tłuszcze trans. U nas znajdziesz naturalne wyroby, które są źródłem wartościowych substancji i z powodzeniem mogą stanowić element racjonalnej diety.

Co zatem znajduje się w ofercie zdrowych tłuszczy? Przede wszystkim różnego rodzaju oleje, w tym popularny olej kokosowy czy wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej olej MCT. Oprócz tego w naszym asortymencie znajdują się oleje roślinne z czarnuszki, ostropestu, wiesiołka i nie tylko. Jeśli natomiast nie przepadasz za wykorzystywaniem olejów w kuchni, u nas zaopatrzysz się w odpowiednie suplementy. Warto także zwrócić uwagę na zawierające dobroczynne tłuszcze jagody goji czy nasiona chia. Wybór produktów jest bogaty, a ceny bardzo korzystne.

​Tłuszcze zdrowe dla Twojego organizmu – z nami ich sobie dostarczysz

U nas wyposażysz się w tłuszcze zdrowe dla Ciebie i Twoich bliskich, a przy tym nie będziesz musiał poszukiwać ich w sklepach stacjonarnych. Swoją spiżarnię uzupełnisz online, składając u nas zamówienie. To bardzo proste rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzony czas wykorzystasz na trening lub przygotowanie pysznego dania.

Sprawdź też nasze oleje zimnotłoczone, a w przypadku pytań o asortyment, odezwij się do nas. Czekamy!