Filtruj według

Dostępność

Cena

  • 8,00 zł - 9,00 zł

HIGIENA JAMY USTNEJ

Aktywne filtry

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest kluczowa dla zdrowia całego organizmu. Zaniedbywanie jej może prowadzić do poważnych chorób, takich jak choroby przyzębia, próchnicy zębów, a nawet choroby układu krążenia czy cukrzyca. Dlatego warto poświęcać czas i uwagę na pielęgnację zębów i dziąseł. Regularne mycie zębów to podstawowa czynność w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Szczotkowanie powinno odbywać się co najmniej 2 razy dziennie, po każdym posiłku, a szczoteczka do zębów powinna być wymieniana co 3-4 miesiące. Oprócz szczoteczki, warto stosować nici dentystyczne, płyny do płukania ust oraz irygatory, które pomagają usunąć resztki pokarmowe z trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.

Środki do higieny jamy ustnej – poznajcie naszą ofertę

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z nasza ofertą produktów do higieny jamy ustnej. Pasty do zębów to jedne z nich. Czy wiecie, że pastę powinno dobierać się do indywidualnych potrzeb? Nie zaleca się sięgania po pierwszą napotkaną na sklepowej półce. Dobrze jest sprawdzić jej skład. Niestety niektóre zawierają substancje, które niekoniecznie sprawdzą się u każdego. Dlatego też zachęcamy do zakupu naszych produktów, które są przez nas odpowiednio wyselekcjonowane. Środki do higieny jamy ustnej powinny być stosowane regularnie, kilka razy dziennie. Z tego też względu zalecamy zakup większych ilości produktu. Dzięki temu będziecie mogli za jedną przesyłką zabezpieczyć swoje zapasy na minimum miesiąc.

Pamiętajcie, by regularnie dbać nie tylko o swoje zęby, ale całą jamę ustną. Wykorzystujcie dobrej jakości kosmetyki do higieny jamy ustnej i cieszcie się jej zdrowiem przez długi czas. Taka profilaktyka może Was uchronić przez mało przyjemnymi wizytami w gabinecie dentystyczny. W naszej ofercie znajdziecie między innymi pasty do zębów, ale to nie wszystko! Koniecznie sprawdźcie sami, a w razie pytań skontaktujcie się z naszym zespołem.