Filtruj według

Dostępność

Marka

Cena

  • 20,00 zł - 101,00 zł

BIAŁKA ROŚLINNE

Aktywne filtry

Białko jest bardzo ważnym składnikiem diety ludzi aktywnych fizycznie, sportowców i nie tylko. Jednak kluczem do zachowania równowagi w organizmie, nawet przy zwiększonym wysiłku, jest zróżnicowanie przyjmowanych pokarmów. Planując zwiększyć podaż białka warto uwzględnić także roślinne odżywki białkowe. Są one także odpowiednie dla osób z nietolerancją laktozy oraz tych, którzy wkluczyli odzwierzęce produkty ze swojego jadłospisu. Chcąc zatroszczyć się o każdego klienta, zadbaliśmy, aby białka roślinnego nie zabrakło w naszym asortymencie.

Białko roślinne – produkty dla wegetarian i nie tylko

Typowym błędem trenerów personalnych jest zaniedbywanie roli białka roślinnego w diecie, której celem jest zbudowanie masy mięśniowej. Chociaż niewątpliwie to zwierzęce białko poleca się w takiej sytuacji, warto zachować pewną różnorodność i dostarczać wartości odżywczych także z innych źródeł. Co więcej, wśród sportowców nie brakuje wegetarian oraz wegan, którzy osiągają dobrze efekty, sięgając jedynie po suplementy z białkiem roślinnym. Produkty te mogą zawierać nawet 85% białka. Nie musisz więc rezygnować ze swoich postanowień, aby dążyć do wymarzonej formy, nawet jeśli może to kosztować Cię odrobinę więcej wysiłku przy komponowaniu zbilansowanego menu.

Nasze odżywki roślinne białkowe to szeroka gama wartościowych produktów z dobrym składem. Znajdziesz u nas między innymi białko grochowe, dyniowe, sezamowe czy sojowe. Popularnym wyborem wśród klientów jest także białko konopne. Wszystkie suplementy są łatwe w przygotowaniu i najczęściej wystarczy po prostu zmieszać je z wodą, więc włączenie ich do diety nie będzie nastręczać problemów.

Odżywka białkowa roślinna – sprawdź nasz sklep

Klienci cenią nasz sklep z białkiem roślinnym za to, że oferujemy duży wybór produktów, a przy tym zachowujemy korzystne ceny. U nas wyposażysz się w różnorodne suplementy, dzięki którym dostarczysz do organizmu odpowiednich substancji i nie przeszkodzą Ci w tym wykluczenia w diecie. Jeśli chcesz zapytać o skład któregoś z produktów lub masz wątpliwości, odezwij się do nas.

Wolisz odżywkę roślinną połączyć z suplementem pochodzenia zwierzęcego? Sprawdź też białko wołowe i inne kategorie.