search

TREC CM 3 + 200 KAP JABŁCZAN KREATYNY CITRULLINE

59,00 zł

(59,00 zł szt.)

Brutto

CM3 PRO+ zawiera jabłczan trikreatyny z inozyną i kwasem alfa-liponowym. Jabłczan kreatyny to stabilna i odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego forma kreatyny. CM3 PRO+ zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczna...

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jabłczan kreatyny o niezwykle anabolicznych właściwościach w formie łatwych do połknięcia kapsułek! Zawiera wartościowy dodatek w postaci jabłczanu cytruliny, jednego z najlepszych prekursorów tlenku azotu (NO), sprzyjającego pompie mięśniowej. Sprawdzi się podczas każdego cyklu, maksymalizując wyniki sportowe, jak i zapewniając lepszy komfort treningowy - ze względu na znaczną poprawę ukrwienia tkanek. Sprzyja także lepszej regeneracji powysiłkowej. Polecamy!

WYSOKIEJ JAKOŚCI JABŁCZAN KREATYNY, KTÓREMU TOWARZYSZY JABŁCZAN CYTRULINY

CHARAKTERYZUJE SIĘ DOBRĄ PRZYSWAJALNOŚCIĄ ORAZ SKUTECZNOŚCIĄ DZIAŁANIA

SPRZYJA MAKSYMALIZACJI PRZYROSTÓW SUCHEJ TKANKI MIĘŚNIOWEJ, POTĘGUJE EFEKT POMPY TRENINGOWEJ

WPŁYWA NA LEPSZE UKRWIENIE, CO PRZEKŁADA SIĘ NA SZYBSZE ODŻYWIENIE ORAZ DOTLENIENIE TKANEK

ZAPEWNIA WSPARCIE W LEPSZEJ REGENERACJI POWYSIŁKOWEJ

CECHY TREC CM3 + CITRULLINE ATP 200KAPS.

Trec CM3 + Citrulline ATP 200kaps. - najwyższej jakości jabłczan kreatyny z dodatkiem cytruliny. Dzięki niej nie tylko poprawisz komfort treningu, ale i podniesiesz poziom motywacji do dalszej walki o zamierzone cele. Potęguje bowiem efekt pompy mięśniowej, jak i poczucie niezwyciężoności, bez którego wielu sportowców nie wyobraża sobie udanego treningu. Doskonale sprawdzi się w przypadku adeptów sportów siłowych i sylwetkowych. Lepsze ukrwienie to także lepsza regeneracja powysiłkowa oraz lepsze przyrosty beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Trec CM3 + Citrulline ATP 200kaps. - polecany jest wszystkim osobom aktywnym, zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i amatorskim. Doskonale sprawdzi się zatem podczas pierwszego, jak i każdego kolejnego cyklu kreatynowego, wspierając maksymalizację osiąganych wyników sportowych. Preparat występuje w formie kapsułek sprzyjających komfortowej suplementacji, jak i jej modyfikacji - jeżeli zajdzie taka potrzeba.

ZALETY TREC CM3 + CITRULLINE ATP 200KAPS.

Doskonały skład o odpowiednim zbilansowaniu substancji aktywnych, komfort suplementacji oraz skuteczne wsparcie przyrostów tkanki mięśniowej.

SKŁADNIKI TREC CM3 + CITRULLINE ATP 200KAPS.

Spoglądając w skład znajdziesz w nim: jabłczan kreatyny oraz jabłczan cytruliny. Formuła wolna jest od zastrzeżonych mieszanek - zawsze wiesz, co i w jakiej ilości przyjmujesz.

STOSOWANIE TREC CM3 + CITRULLINE ATP 200KAPS.

Suplementacja kreatyną umożliwia maksymalizację osiąganych przyrostów suchej tkanki mięśniowej, jak i rozwój czystej siły fizycznej. Oczywiście nie bez znaczenia jest jej wpływ na podniesienie wytrzymałości i wydolności wysiłkowej organizmu, co przekłada się na jeszcze lepsze wyniki sportowe.

SPOSÓB UŻYCIA

W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 minut przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

PRZECIWWSKAZANIA

Występowanie uczulenia na jakąkolwiek substancję znajdującą się w preparacie.

NA ILE WYSTARCZA TEN SUPLEMENT?

Jedno opakowanie wystarcza na około 40 porcji preparatu kreatynowego.

TREC CM3 + CITRULLINE ATP 200KAPS. - JAKOŚĆ GODNA POLECENIA!

SKŁADNIKI

Porcja: 5 kapsułek

Porcji w opakowaniu: 40

Opakowanie: 200 kapsułek

  • Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 5 kaps.
  • Jabłczan trikreatyny: 2000 mg
  • w tym kreatyna: 1500 mg
  • Jabłczan cytruliny: 2000 mg
  • w tym cytrulina: 1120 mg

Składniki: jabłczan trikreatyny (40%), jabłczan cytruliny (40%), otoczka kapsułki (zelatyna; barwniki – tlenki i wodorotlenki zelaza, dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

ZASTOSOWANIE

Trec CM3 + Citruline ATP - może być z powodzeniem stosowany przez osoby o różnym stopniu zaawansowania - sportowców, jak i amatorów. Sprzyja maksymalizacji osiąganych wyników sportowych i to bez negatywnego wpływu na prawidłowo funkcjonujący organizm.

ZALECANA DZIENNA PORCJA

Jednorazowa porcję produktu – 5 kapsułek popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie.

W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

TREC
5902114042943
17 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)