KREMY I MAŚCI

Aktywne filtry

Wraz z rozwojem rozmaitych schorzeń w naszym organizmie, zaczynamy odczuwać niepożądane ich efekty, takie jak na przykład ból i dyskomfort. Wtedy też zaczynamy rozglądać się za sposobami, aby poczuć jak największą ulgę i zapobiegać dalszemu postępowaniu ognisk bólowych. Tak też, kiedy na naszym ciele zaczną pojawiać się rozstępy, strupy czy blizny, a naczynia krwionośne przestaną być drożne i na nogach pojawią się nazywane potocznie pajączkami żylaki, prędzej czy później zaczniemy rozglądać się za preparatami, mającymi zatrzymać ten mniej lub bardziej osłabiający nasz organizm proces. Tego typu preparaty to na przykład kremy i maści. Różnią się one przede wszystkim dwoma czynnikami - gęstością, a raczej stopniem zagęszczenia masy, a także przeznaczeniem i działaniem. Kremy będą raczej produktami o lżejszej formule, szybciej wchłaniającej się i wsiąkającej w skórę. Maści natomiast będą bardziej “treściwe” - czyli gęstsze, zostawiające na skórze tłusty film.

Krem na blizny, żel na żylaki, a może maść na ukąszenia owadów?

Na rynku dostępnych jest wiele kremów i maści o różnym przeznaczeniu i - co wynika z tego przeznaczenia - o różnych formułach. Ze względu na schorzenia, przy przechodzeniu jakich mają pomagać, możemy wyróżniać takie wyroby, jak na przykład kremy na blizny, czy żele na żylaki. Mają one nie tylko zneutralizować negatywne odczucia związane z powstawaniem ran i dyskomfort, ale także zapobiegać powstawaniu tego typu zmian w przyszłości. Są jednak i takie kremy i maści, które świetnie odnajdują się w określonych sezonach i porach roku. Takim też produktem będzie na przykład maść na ukąszenia owadów - na przykład komarów. Będą one nieocenionym wsparciem w sezonie letnim, kiedy to pamiątkami po weekendzie pod namiotem będą wspomnienia, a nie swędzące i piekące przez kilka dni rany.

Kremy i maści idealne dla twoich potrzeb

Bogata oferta kremów i maści dostępnych w naszym sklepie sprawi, że znajdziesz ulgę w bólu związanym z wieloma przypadłościami. Dobre, bogate w składniki naturalne i przede wszystkim proste składy produktów sprawiają, iż testowanie ich powinno być przyjemnością. W końcu - czerpią z natury ile tylko się da. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty, w której są różne suplementy diety. Na pewno znajdziecie w niej coś dla siebie.