search

6PAK 80 WHEY PROTEIN 908g BIAŁKO WPC BIAŁA CZ. TRU

71,22 zł

(71,22 zł szt.)

Brutto

ODŻYWKA BIAŁKOWA NA BAZIE WPC, CZYLI KONCENTRATU BIAŁKA SERWATKI, BIAŁA CZEKOLADA Z TRUSPOLECANA SZCZEGÓLNIE OSOBOM UPRAWIAJĄCYCM SPORTY SIŁOWE, WYTRZYMAŁOŚCIOWE I WYDOLNOŚCIOWEBIAŁKO PRZYCZYNIA SIĘ DO WZROSTU MASY MIĘŚNIOWEJ I POMAGA W JEJ UTRZYMANIU

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Po co białko w diecie sportowca?
Odpowiedź na to pytanie jest prosta, wystarczy znać podstawowe zadania jakie białko pełni w organizmie człowieka. Dodatkowo warto pamiętać, że dieta sportowca wiąże się zwykle ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię oraz składniki odżywcze, w tym właśnie białko. Z uwagi na złożone przemiany metaboliczne, białko uznawane jest za fundamentalny składnik diety człowieka. Białko to przede wszystkim kluczowy (nie tylko strukturalny, ale i funkcjonalny) element komórek organizmu człowieka. Sportowcy, a zwłaszcza ci, którzy intensywnie trenują,  powinni zwrócić uwagę na fakt, że białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ma to szczególnie istotne znaczenie w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej.


Intensywne treningi? 6PAK Nutrition 80 Whey Protein to produkt stworzony dla Ciebie!
Jak podaje publikacja naukowa z 2017 r. (Jäger i wsp.) to zdaniem Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN) osoby aktywne fizycznie mogą zaspokoić swoje dzienne zapotrzebowanie na białko poprzez spożywanie pełnowartościowych pokarmów, jednakże suplementacja jest praktycznym sposobem zapewnienia spożycia odpowiedniej jakości i ilości białka, przy jednoczesnym zminimalizowaniu spożycia kalorii, zwłaszcza w przypadku sportowców, którzy zazwyczaj spożywają duże ilości białka. Ponadto dla sportowców wytrzymałościowych dodatek białka może pomóc zrównoważyć uszkodzenia mięśni i przyspieszyć regenerację.

 

0000007795
2 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: