search

Doctor's Best Ubiquinol with Kaneka QH, 50mg 90

149,00 zł

(149,00 zł szt.)

Brutto

Doctor’s Best Ubiquinol with Kaneka wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca poprzez wspieranie mitochondriów w zwiększaniu produkcji energii komórkowej. Ubichinol, zredukowana postać koenzymu Q10, zapewnia lepszą dostępność biologiczną, która jest prz

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Doctor's Best Ubiquinol with Kaneka QH, 50mg - 90 kapsułek

LEPSZE WCHŁANIANIE - Ubichinol, zredukowana postać koenzymu Q10, zapewnia lepszą dostępność biologiczną, która jest przydatna dla osób, które mają trudności z osiągnięciem wysokich poziomów CoQ10 takich jak osoby po 40 roku życia lub osoby, które mogą mieć problemy z wchłanianiem składników odżywczych.

ZDROWIE SERCA - Koenzym Q10 działa jako wewnątrzkomórkowy przeciwutleniacz i jest niezbędny dla zdrowia tkanek i narządów. Szczególnie przynosi korzyści tym komórkom, które są najbardziej aktywne metabolicznie, w tym komórkom w mięśniu sercowym.

ZDROWIE KOMÓREK - CoQ10 promuje normalne funkcje układu sercowo-naczyniowego, poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych i jest niezbędnym składnikiem odżywczym do produkcji energii w komórkach.

Doctor’s Best Ubiquinol with Kaneka wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca poprzez wspieranie mitochondriów w zwiększaniu produkcji energii komórkowej.

Ubichinol, zredukowana postać koenzymu Q10, zapewnia lepszą dostępność biologiczną, która jest przydatna dla osób, które mają trudności z osiągnięciem wysokich poziomów tego składnika odżywczego, takich jak osoby po 40 roku życia lub osoby, które mogą mieć problemy z wchłanianiem składników odżywczych..

Zarówno ubichinol (CoQ10-H2), jak i ubichinon (CoQ10) są aktywne metabolicznie i są wymienne w organizmie w zależności od potrzeb.

Poziomy CoQ10 w sercu i ciele mogą zacząć naturalnie spadać po 40 roku życia. Statyny na wysoki poziom cholesterolu mogą jeszcze bardziej obniżyć poziomy CoQ10 w organizmie.

Bez GMO / Bez Gluteny / Bez Soi

Dawkowanie
1 kapsułka dziennie z jedzeniem.

Tabela Składu
Opakowanie: 90 kapsułek żelowych

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90

Konsystencja: kapsułka żelowa

SKŁADNIKI:
Ubichinol (Kaneka QH®)
Zawartość w porcji: 50mg
Pozostałe składniki

Oliwa z oliwek extra vergine, triglicerydy o średniej długości łańcucha, lecytyna słonecznikowa, wosk pszczeli, ekstrakt z liści rozmarynu, kapsułka softgel; żelatyna, gliceryna, oczyszczona woda, barwnik annato.

O producencie
Doctor Best jest amerykańską firmą dedykującą swoje produkty wszystkim, którzy z rozwagą i wiedzą podchodzą do kwestii odżywiania i suplementacji. Firma założona w 1990 roku oferuje produkty nie tylko dla sportowców, ale też osób chcących podtrzymać sprawność i witalność organizmu. W ofercie Doctor Best próżno szukać „worków na masę”, w zamian za to znajdziemy szeroki wybór produktów z kategorii:  witaminy, aminokwasy, produkty organiczne, enzymy i minerały czy takie produkty jak melatonina, luteina i kolagen wspierających pracę i funkcje organizmu . Warto wiedzieć, że firma kategoryzuje swoje produkty na odpowiednie dla Wegan, osób nie tolerujących glutenu oraz wskazuje brak GMO czy soi. Oryginalne produkty Doctor Best poznacie po białych opakowaniach z pomarańczowym wieczkiem.

0000007845
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: