search

AMIX MuscleCore MytoTest V3 90 kaps testosterone

169,00 zł

(169,00 zł szt.)

Brutto

MytoTest V3 Bardzo silny booster testosteronu specjalnie zaprojektowany przez LargeLife współpracując z teamem AMIX. AMIX™ MytoTest V3 zawiera innowacyjne składniki nawyższej jakości, których działanie jest udowodnione naukowo wraz z patentem MyTosterone®

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Ilość: 90 Kapsułek

MytoTest V3 Bardzo silny booster testosteronu specjalnie zaprojektowany przez LargeLife współpracując z teamem AMIX. AMIX™ MytoTest V3 zawiera innowacyjne składniki nawyższej jakości, których działanie jest udowodnione naukowo wraz z patentem MyTosterone®. Rewolucyjna kombinacja Saw Palmetto z astaksantyną została przebadana i wykazano, iż poziom testosteronu w organizmie znacznie wzrósł zmniejszając jednocześnie estradiol oraz DHT.

AMIX™ MytoTest V3 dostarcza klinicznie zbadanego MyTosterone® wraz z silnymi dawkami:

Testofen® Kozieradka, Rhodiola Rosea, Guggul, Maca, Kwasu d-asparginowego, Ginkgo Biloba, Cordyceps Sinensis oraz Cynku.

 

Testofen® jest markową nazwą ekstraktu z kozieradki. Kozieradek wykazał wiele pozytywnych rezultatów podczas jego stosowania, między innymi zwiększone libido, przyrost masy mięśniowej oraz wsparcie dla systemu immunologicznego.

Ta formuła zawiera Methocel® CRT-ss (Stabilny system wydzielania) w celu zmaksymalizowania Twoich rezultatów.

Korzyści :

-Zwiększa naturalną produkcję testosteronu,

-Dodaje energii i wytrzymałości,

-Sprzyja wzrostowi masy i siły,

-Sprzyja utrzymaniu masy mięśniowej,

-Zwiększa libido,

Dawkowanie: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie popijając je szklanką wody. Maksymalna dawka dobowa, to 4 kapsułki. Stosuj ten preparat przez okres nie dłuższy niż 8 tygodni, następnie zrób przerwę na okres 4 tygodni.

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C, w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci ani osób poniżej 18 roku życia. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

AMIX
8594159537255
3 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: