search

MUSCLE CLINIC TCMuP WIŚNIA 330G JABŁCZAN

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

najwyższej jakości jabłczan kreatynywspiera budowanie suchej masy mięśniowejdziała anabolicznielepsza i szybsza regeneracja potreningowapyszny orzeźwiający smak

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TCM Jabłczan kreatyny, 330 g.
Komu polecamy Muscle Clinic TCM?
Muscle Clinic TCM jest to wysokiej jakości jabłczan kreatyny w formie proszku o pysznym orzeźwiającym smaku wiśni. Suplement ten polecamy wszystkim osobom aktywnym uprawiającym różnego rodzaju dyscypliny wytrzymałościowo-siłowe takie jak np. kulturystyka, bieganie, kolarstwo itp. w celu uzupełnienia kreatyny w diecie.

Muscle Clinic TCM - Twoje źródło energii!

Jabłczan kreatyny jest związkiem powstałym poprzez połączenie jednej cząsteczki kreatyny do dwóch cząsteczek kwasu jabłkowego - to połączenie tworzy stabilną formę kreatyny, która lepiej działa w porównaniu do monohydratu kreatyny chociażby ze względu na mniejsze gromadzenie wody w komórkach mięśniowych.

Wybierając jabłczan kreatyny od Muscle Clinic otrzymujesz 100% czystego jabłczanu kreatyny, dzięki któremu będziesz mógł budować szybciej czystą masę mięśniową oraz warto zaznaczyć iż spożywanie kreatyny zwiększa wydolność i siłę mięśni w trakcie treningu. "Clean Label Formula" - to idea czystej etykiety - produkty lini CLF nie zawierają konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników sacharynianu sodu, aspartamu i acesulfamu.

Jak mogę stosować?

Jedną porcję – 5,5 g (1 miarka) należy wymieszać w 150 – 200 ml ciepłej wody lub soku. Stosować w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład:  jabłczan kreatyny, substancja barwiąca: czerwień buraczana, aromat: wiśniowy, substancja słodząca: sukraloza.

 

4260349712729
6 Przedmioty
2022-04-12
Nowy produkt
chat Komentarze (0)