search

Lions Mane 500 Soplówka jeżowata GRZYB lwia grzywa

39,90 zł

(39,90 zł szt.)

Brutto

Znana po łacinie jako Hericium erinaceus, lwia grzywa pochodzi z Ameryki Północnej, Europy i AzjiSoplówka Jeżowata jest grzybem używanym od wieków w diecie dalekiego Wschodu. Buddyjscy mnisi od wieków przyrządzają napar z soplówki przed medytacją.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

WSPARCIE ORGANIZMU W WALCE ZE ZMĘCZENIEM i POPRAWA KONCENTRACJI

Lion Mane (Soplówka jeżowata):

✔️ Poprawia koncentracje i pamięć

✔️Wspiera układ odpornościowy

✔️Podnosi wydolność organizmu

✔️Opóźnia proces starzenia się komórek

Co to jest grzyb Lion's Mane?

Znana po łacinie jako Hericium erinaceus, lwia grzywa pochodzi z Ameryki Północnej, Europy i Azji

Soplówka Jeżowata jest grzybem używanym od wieków w diecie dalekiego Wschodu. Buddyjscy mnisi od wieków przyrządzają napar z soplówki przed medytacją. Soplówka jest prawdziwą supergwiazdą wśród grzybów.Grzyby te rosną zarówno na żywych, jak i martwych drzewach liściastych.

lwia grzywa posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwutleniające i immunostymulujące w komórkach. Jest używany od tysięcy lat jako grzyb leczniczy, szczególnie wśród tradycyjnych praktyków medycyny chińskiej.

Wspiera zdrowie serca i układu krążenia

  • Grzyb lwiej grzywy może również pomóc w zapobieganiu chorobom serca. Ekstrakty z lwiej grzywy mogą zapobiegać wzrostowi cholesterolu LDL (czasami określanego jako "zły" cholesterol), zwiększać HDL lub "dobry" cholesterol i obniżać poziom trójglicerydów we krwi, wczesny wskaźnik chorób serca.

Działa jako silny przeciwutleniacz

  • Cząsteczki w grzybie lwiej grzywy mają właściwości przeciwutleniające i pomagają zapobiegać i łagodzić stres oksydacyjny spowodowany złym odżywianiem i narażeniem na chemikalia w środowisku.

LION'S MANE 500mg- EKSTRAKT Z OWOCNI SOPLÓWKI JEŻOWATEJ

Jedna kapsułka (porcja dzienna)

Ekstrakt z owocni soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) - 500mg

w tym: 40 % polisacharydy - 200mg

INFORMACJE:

SKŁADNIKI: Ekstrakt z owocni soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus) standaryzowany na 40 % polisacharydów, kapsułka roślinna Vcaps® (hydroksypropylometyloceluloza - składnik otoczki)

OPAKOWANIE: 60 kapsułek/ 36 g masa netto

SPOSÓB UŻYCIA: Jedną kapsułkę jeden raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia

TERMIN PRZYDATNOŚCI: Data i nr partii znajduje się na spodzie opakowania.

KRAJ POCHODZENIA: POLSKA

PRODUCENT: ALTO PHARMA Kinga Kaczmarczyk

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.  Produkty te nie są przeznaczone do diagnozowania, terapii, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie lub chorób. Do diagnostyki lub leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby chore powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem preparatu. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować, jeśli wewnętrzne uszczelnienie zostało uszkodzone. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

ALTO PHARMA
5903715549770
10 Przedmioty
2023-06-12
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: