search

MEDVERITA TRYPTOFAN 250 MG 100 KAP

17,90 zł

(17,90 zł szt.)

Brutto

Tryptofan (TRP) to organiczny związek chemiczny który jest białkowym aminokwasem. Ponadto zalicza się do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm nie może syntezować samodzielnie, a zatem muszą być dostarczane w diecie. Przemiany tryptofanu w organ

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Medverita Tryptofan (TRP) to organiczny związek chemiczny który jest białkowym aminokwasem. Ponadto zalicza się do grupy aminokwasów egzogennych, których organizm nie może syntezować samodzielnie, a zatem muszą być dostarczane w diecie. Przemiany tryptofanu w organizmie są źródłem istotnych związków m.in. niacyny, melatoniny oraz serotoniny (TRP jest prekursorem 5-HTP).

 

Składniki: tryptofan (l-tryptofan), żelatyna (otoczka kapsułki).

 

Suplement diety nie zawiera zbędnych: substancji wypełniających, substancji wiążących, antyzbrylaczy, adsorbentów, konserwantów, substancji powlekających, substancji poślizgowych.

 

Zawartość netto: 100 kapsułek / 37 g

 

Masa kapsułki: 370 mg

 

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

 

Porcja dzienna zawiera: 250 mg L-tryptofanu.

 

Uwagi: nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia piersią.

 

Przechowywanie: w temperaturze poniżej 25oC, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią.

MEDVERITA
5905669084352
3 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: