search

6PAK CREATINE MONOHYDRATE 500g creatyna siła masa

53,79 zł

(53,79 zł szt.)

Brutto

Kreatyna to główny nośnik energii w mięśniach. Poprzez zwiększenie jej optymalnego poziomu w organizmie, zwiększa się również ilość fosfokreatyny, która wpływa na tempo resyntezy ATP, stanowiące źródło energii dla komórek mięśniowych. A jak wiadomo, w tra

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

6PAK Nutrition Creatine Monohydrate - 500g

Kreatyna to główny nośnik energii w mięśniach. Poprzez zwiększenie jej optymalnego poziomu w organizmie, zwiększa się również ilość fosfokreatyny, która wpływa na tempo resyntezy ATP, stanowiące źródło energii dla komórek mięśniowych. A jak wiadomo, w trakcie aktywności fizycznej, zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie, na ATP - wzrasta.

⚡ MEGA SIŁA

⚡ WYSTARCZY NA 2 MIESIĄCE CYKLU

⚡ WSPARCIE W BUDOWIE SUCHEJ MASY

⚡ DO STOSOWANIA PRZED TRENINGIEM

Kreatyna w ćwiczeniach fizycznych o dużej intensywności

W planach swoich treningów oraz odpowiedniej suplementacji, dobrze jest uwzględnić kreatynę. Warto mieć na uwadze, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystne jej działanie występuje w przypadku spożywania 3 g dziennie. Odnosi się to do osób dorosłych wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 6 g

  • Monohydrat kreatyny: 4700 mg
  • w tym kreatyna: 4131 mg
  • Tauryna: 300 mg

Składniki: monohydrat kreatyny, tauryna, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), maltodekstryna, substancja słodząca (sukraloza), koncentrat soku buraczanego w proszku (dla zabarwienia).

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Zmieszać 1 miarkę proszku (6 g) ze 150 ml wody. Spożywać 1 porcję dziennie, najlepiej 30 minut przed treningiem.

Suplement diety.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

5906660531500
15 Przedmioty
2023-08-30
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: