search

OLIMP BCAA BLISTER 120 KAP

49,23 zł

(49,23 zł szt.)

Brutto

BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substan

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Olimp Bcaa Mega Caps 120 kapsułek

Najsilniejsze i najbardziej skoncentrowane aminokwasy rozgałęzione na świecie! 1100 mg BCAA w jednej kapsułce! Każda kapsułka Olimp Bcaa Meca Caps zawiera ponad dwa razy więcej aminokwasów bcaa niż produkty konkurencyjne! Sprawdź.

Charakterystyka aminokwasów rozgałęzionych e mega kapsułkach firmy Olimp.

BCAA MEGA CAPS - Wyjątkowo silnie skoncentrowana kompozycja krystalicznych, farmaceutycznych aminokwasów rozgałęzionych BCAA (leucyny, waliny i izoleucyny) w stosunku 2:1:1 wzbogacona dodatkowo witaminą B6. BCAA - podobnie, jak witaminy, należą do substancji egzogennych, co oznacza, że muszą być dostarczane z pożywieniem.

  Spełniają one bardzo ważne funkcje fizjologiczne, tj. budulcowe, energetyczne i regulacyjne:
 • stanowią ok. 35-40% tkanki mięśniowej organizmu;
 • jako jedyny, niemożliwy do zastąpienia substrat energetyczny, łączą szybki nieekonomiczny metabolizm glukozy z wolnym ekonomicznym metabolizmem kwasów tłuszczowych; ten kierunek działania nabiera szczególnego znaczenia w trakcie wysiłku, szczególnie interwałowego - o zmiennej intensywności - takiego, z jakim mamy do czynienia w wielu dyscyplinach sportowych, w treningach kulturystycznych i na zajęciach fitness;
 • ograniczają rozpad(katabolizm) i nasilają odbudowę(anabolizm) białek - poprawiają bilans azotowy, dzięki czemu przyspieszają adaptację wysiłkową sportowców, szczególnie w dyscyplinach siłowych, szybkościowo - siłowych i wytrzymałościowo - siłowych.

BCAA regulują gospodarkę tłuszczową i węglowodanową - potęgują rozpad i utrudniają gromadzenie się w organizmie tłuszczu zapasowego.

Intensyfikacja przemian tłuszczowych przez wolne BCAA, odbywa się zarówno na poziomie regulacji ogólnoustrojowej, jak też na poziomie metabolizmu tkanki mięśniowej i tłuszczowej - jest to zjawisko adaptacyjne, umożliwiające zachowanie równowagi życiowej, w głodzie i podczas długiej wytężonej pracy. Zapotrzebowanie na BCAA wzrasta znacząco w trakcie i po wysiłkach fizycznych, w stresie, w drugiej połowie życia (po 40 - stce) oraz w dietach redukcyjnych (odchudzających).

  Olimp BCAA MEGA CAPS polecamy:
 • sportowcom wyczynowym i ćwiczącym rekreacyjnie, dla zabezpieczenia energetyki pracy, przyspieszenia regeneracji powysiłkowej oraz poprawy siły, masy i wytrzymałości mięśni szkieletowych;
 • osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej dla przyspieszenia efektów odchudzania i stabilizacji niskiego poziomu wagi;
OLIMP BCAA MEGA CAPS TO NAJWIĘKSZA NA ŚWIECIE DAWKA FARMACEUTYCZNYCH AMINOKWASóW ZAWARTA W JEDNEJ KAPSUŁCE !!
 
 
Informacja Olimp Bcaa Mega Caps:
Wartość odżywcza w: 3 kapsułkach 100 g
Wartość energetyczna 15 kcal / 64 kJ 399 kcal / 1670 kJ
Białko 2,8 g 73 g
Węglowodany 0 g 0 g
Tłuszcz 0 g < 0,5 g
Sól 0 g 0,1 g
Aminokwasy rozgałęzione BCAA: 3,3 g 86 g
L-leucyna 1,65 g 43 g
L-walina 0,83 g 21,5 g
L-izoleucyna 0,83 g 21,5 g
Witamina B6 0,7 mg 20 mg

Skład szczegółowy BCAA: Wolne aminokwasy: 43% L-leucyna, 21,5% L-walina, 21,5% L-izoleucyna; lecytyna sojowa – emulgator, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, guma ksantanowa - substancja zagęszczająca, chlorowodorek pirydoksyny (wit. B6), kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

  Dawkowanie BCAA:
 • 5 kapsułek 3 razy dziennie - przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu lub przed snem popijając dużą ilością wody.
OLIMP
0000002701
12 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: