search

OLIMP GOLD BEEF-PRO PLASMA 300 TAB AMINO WOŁOWE

96,35 zł

(96,35 zł szt.)

Brutto

Suplement diety Gold Beef-Pro Plasma posiada zaawansowany profil aminokwasowy i zawiera wyłącznie białko z plazmy wołowej. Produkt stanowi realną nadzieję dla intensywnie trenujących osób, czy tych poddawanych chronicznemu stresowi. Ułatwia szybki skutecz

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Olimp Gold Beef-Pro Plasma 300 tabletek

Suplement diety Gold Beef-Pro Plasma posiada zaawansowany profil aminokwasowy i zawiera wyłącznie białko z plazmy wołowej. Produkt stanowi realną nadzieję dla intensywnie trenujących osób, czy tych poddawanych chronicznemu stresowi. Ułatwia szybki skuteczny proces rozbudowy masy mięśniowej, a także wspomaga regenerację powysiłkową.

Opis i charakterystyka produktu Gold Beef-Pro Plasma Mega Tabs.

Żywienie osób aktywnych fizycznie stawia przed producentami suplementów diety coraz większe wymagania, w zakresie rozwijania grup suplementów niealergizujących, doskonale tolerowalnych dla jak najszerszej grupy osób stosujących, zwłaszcza tych aktywnych fizycznie, których udział w społeczeństwie systematycznie rośnie.
Gold Beef-Pro Plasma to odpowiedź specjalistów od suplementacji osób aktywnych fizycznie z renomowanego Olimp Laboratories na konieczność dywersyfikacji źródeł protein dostępnych w diecie osób aktywnych fizycznie, u których zaistniała konieczność wzbogacenia diety w najwyższej jakości koncentraty protein pochodzenia wołowego, o znamiennym dla wysiłku profilu aminokwasowym.
Wytwarzany w warunkach farmaceutycznych Gold Beef-Pro Plasma bazuje na hydrolizacie białek wołowych poddanemu wcześniej enzymatycznej obróbce. Ma to znakomite znaczenie dla sportowca, bowiem Gold Beef-Pro Plasma jest źródłem błyskawicznie przyswajalnych wolnych aminokwasów oraz niskocząsteczkowych peptydów wchłanianych bezpośrednio do krwiobiegu już po około kilkunastu minutach od spożycia. Znacznie obniża to ryzyko rozwinięcia stanów katabolicznych w obciążonych treningowo lub pozostających w okresie przejściowego niedożywienia komórkach mięśniowych.

Odpowiedź immunologiczne może być regulowana przez czynniki żywieniowe

Doświadczenia na zwierzętach, którym podawano białka osocza wykazały około 40% obniżenie poziomu mocznika krążącego w osoczu krwi (wzrost efektywności wykorzystania białka i/lub redukcja katabolizmu aminokwasów) znacząco zwiększone było również dzienne przyjmowanie ilości pożywienia i poprawioną o 19% wydajność adaptacji składników pożywienia. Wzrost dostępności aminokwasów połączony był ze zwiększonymi aż o 23% średnimi dziennymi przyrostami masy ciała. Skuteczność progresu w suchej masie ciała wzrosła o 16%. 
Inne badania pokazują natomiast, iż przyjmowanie sproszkowanej plazmy skutkowało pozytywnymi zmiany struktury nabłonka jelitowego (zwiększenie wysokości kosmków, zmniejszenie ich biernej przepuszczalności) i wynikającą z tego poprawę jego funkcjonowania (zwiększone wchłanianie składników pokarmowych).

  Biorąc pod uwagę całość przytoczonych badań, oczywistym wydaje się, iż suplementacja Gold Beef-Pro Plasma:
 • może mieć ogromny potencjał dla osób poddawanych skrajnie wyczerpującym treningom fizycznym
 • w sposób istotny przyczynia się do obniżania stanu zapalnego i niwelowania dysfunkcji bariery jelitowej
 • poprawiać działanie układu immunologicznego i nasila przy tym wchłanianie składników odżywczych
 • stanowić istotny przyczynek do przyspieszenia tempa i wydajności powysiłkowej regeneracji, skracając czas zaburzenia homeostazy organizmu i poziomu endotoksemii ustroju osób intensywnie aktywnych fizycznie
  Gold Beef-Pro Plasma spełnia najwyższe standardy przewidziane dla produktów wysokobiałkowych podawanych w formie tabletek:
 • bardzo duża dawka (aż 1750 mg) wysoko przyswajalnego białka w jednej tabletce Mega Tabs
 • zawiera pełen profil aminokwasów proteogennych z istotnym udziałem aminokwasów egzogennych (EAA), w tym o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA), wykazujących się silnym działaniem anabolicznym i antykatabolicznym
 • dawkowanie zostało dostosowane do wagi ciała
 • nie zawiera laktozy, więc z sukcesem może być stosowany przez osoby cierpiące na obniżenie jakości życia spowodowane alergią na ten składnik pokarmowy bądź na białka mleka
 • charakteryzuje się śladową zawartością węglowodanów (poniżej 0,5 g) i tłuszczu (poniżej 0,5 g) w przeliczeniu na sugerowaną porcję

Dodatkowo Gold Beef-Pro Plasma zawiera szczególnie wysokie stężenia tak istotnych dla wysiłku sportowego aminokwasów, jak:

L-arginina (Arg) - zawartość 3-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych.
Pomimo, iż L-arginina jest aminokwasem względnie egzogennym, to jej wewnętrzna biosynteza nie jest w stanie zrównoważyć niewystarczającej jej podaży wraz z pożywieniem w stanach zwiększonego zapotrzebowania, takich jak wzmożony wysiłek fizyczny czy wyniszczenie organizmu spowodowane chorobą bądź wypadkiem.
Z całą pewnością udowodniono dotychczas, że L-arginina: zwiększa syntezę czynników wzrostowych (poliamin) uczestniczących we wzroście tkanek oraz, jak udowadniają badania kliniczne, promuje w organizmie syntezę białek. Wraz z glicyną i L-metioniną bierze również udział w syntezie kreatyny. W literaturze naukowej znajdujemy tak samo doniesienia o wpływie Arg na zwiększenie wydzielanie hormonu wzrostu (badania kliniczne na zdrowych mężczyznach. glicyna - zawartość ok. 13-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych. Badania na ludziach udowadniają, iż zwiększone spożycie glicyny przyczynia się redukcji zmęczenia i subiektywnej poprawy jakości snu.

L-tyrozyna - zawartość ok. 1,5-krotnie wyższa, niż w białkach serwatkowych.
Dwa badania przeprowadzone na ludziach udowadniają, iż suplementacja L-tyrozyny jest powiązana ze znaczną poprawą nastroju i funkcji kognitywnych, szczególnie w okresie działania czynników stresowych. Ekstrapolując te wyniki na osoby aktywne fizycznie można wnioskować poprawę skupienia w trakcie wzmożonego wysiłku, co bezsprzecznie będzie się przekładało na efektywność treningu.

L- seryna - zawartość wyższa, niż w białkach serwatkowych. Bierze udział w redukcji dysfunkcji układu immunologicznego wynikających z chronicznego zmęczenia, co może mieć istotne znaczenie dla osób poddawanych stałemu obciążeniu fizycznemu o dużej intensywności, które w konsekwencji może prowadzić do przetrenowania i wszystkich konsekwencji wynikających z tego faktu.

L-tryptofan - zawartość wyższa, niż w białkach serwatkowych. Badania przeprowadzone na sportowcach w 2010 roku udowadniają, iż suplementacja L-tryptofanem może zwiększać wytrzymałość fizyczną w trakcie wysiłków aerobowych z ponad maksymalnymi atakami beztlenowymi.

L-histydyna - zawartość wyższa, niż w białkach serwatkowych. Wraz z beta-alaniną tworzy w organizmie karnozynę, która jest powszechnie znaną substancja aktywną przyczyniającą się do zwiększania wytrzymałości mięśniowej. Ma tym samym ogromny wpływ na jakość i efektywność treningu, zwłaszcza w jego intensywnych zakresach.

L-fenyloalanina - zawartość wyższa, niż w białkach serwatkowych.
W organizmie może być przekształcana do tyrozyny. Tym samym staje się prekursorem do syntezy neuroprzekaźników takich jak dopamina. Podawanie tyrozyny zwiększa poziom katecholamin obecnych w krążeniu i centralnym układzie nerwowym, przyczyniając się tym samym do poprawy efektywności wysiłku fizycznego.

Sprawdź jak wygląda najnowsza oferta sklepu kulturystyka.sklep.pl na odżywki i suplementy diety firmy Olimp Sport Nutrition, krajowego wytwórcy najwyższej jakości suplementów.

Producent aminokwasów wołowych w tabletkach - Gold Beef-Pro Plasma Mega Tabs:
Olimp Sport Nutrition

Zobacz także inne preparaty z kategorii aminokwasy wołowe dla sportowców i osób aktywnych.

Wartości odżywcze 4 tabletki 6 tabletek 8 tabletek Na 100 g
Wartość energetyczna 142 kJ / 34 kcal 213 kJ / 51 kcal 283 kJ / 68 kcal 1540 kJ / 369 kcal
Tłuszcz
w tym kwasy tłuszczowe nasycone
< 0,5 g
<0,1 g
< 0,5 g
0,1 g
0,6 g
0,6 g
3,1 g
3,1 g
Węglowodany
w tym cukry
< 0,5 g
<0,5 g
< 0,5 g
<0,5 g
< 0,5 g
<0,5 g
1 g
1g
Błonnik 0 g 0 g 0 g 0 g
Białko 7 g 10,5 g 14 g 76 g
Sól 0,82 g 1,2 g 1,6 g 8,9 g


 

Aminogram wzorcowy*:
Profil aminokwasów 4 tabletki 6 tabletek 8 tabletek
Aminokwasy łącznie: 6 305 mg 9 463 mg 12 617 mg
Aminokwasy egzogenne łącznie 2 579 mg 3 868 mg 5 158 mg
L-lizyna 546 mg 819 mg 1 092 mg
L-treonina 428 mg 643 mg 857 mg
L-fanyloalanina 294 mg 441 mg 588 mg
L-metionina 50 mg 76 mg 101 mg
L-tryptofan 101 mg 151 mg 202 mg
L-histydyna 160 mg 239 mg 319 mg
L-leucyna (BCAA) 538 mg 806 mg 1 075 mg
L-walina (BCAA) 328 mg 491 mg 655 mg
L-izoleucyna (BCAA) 134 mg 202 mg 269 mg
Kwas L- asparginowy 689 mg 1 033 mg 1 378 mg
L-seryna 487 mg 731 mg 974 mg
Kwas L-glutaminowy 840 mg 1 260 mg 1 680 mg
Glicyna 235 mg 353 mg 470 mg
L-arginina 344 mg 517 mg 689 mg
L-alanina 319 mg 479 mg 638 mg
L-prolina 336 mg 504 mg 672 mg
L-tyrozyna 319 mg 479 mg 638 mg
L-cysteina 160 mg 239 mg 319 mg
# Wartości aminogramu mogą podlegać biologicznym wahaniom typowym dla produktów naturalnych.

Składniki: 93% białko plazmy krwi wołowej, substancje wypełniające-węglan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające-dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  Opis i charakterystyka produktu Gold Beef-Pro Plasma:
 • 1 porcja = 2 tabletki
 • Ilość porcji w opakowaniu: 150
 • Zawartość opakowania: 300 tabletek
  Zalecany sposób spożycia (w zależności od wagi ciała):
 • do 75 kg-4 tabletki (2 x 2 tabl.)
 • 75 kg-95 kg-6 tabletek (2 x 3 tabl.)
 • powyżej 95 kg-8 tabletek (2 x 4 tabl.)
OLIMP
0000003376
18 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: