search

OLIMP CITRULLINE LEMONADE 200g CYTRULINA W PROSZKU

56,03 zł

(56,03 zł szt.)

Brutto

OLIMP Citrulline Malate stanowi kompozycję jabłczanu cytruliny i witaminy B6. Suplement kierowany jest do sportowców i osób aktywnych fizycznie, które regularnie ćwiczą, by osiągnąć doskonałe efekty. Cytrulina połączona w tym wypadku z kwasem jabłkowym ma

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

OLIMP Citrulline Malate 200g:


Rozszerzenie naczyń krwionośnych
Zwiększenie napływu tlenu do mięśni
Wzmożony napływ składników odżywczych
Hamowanie katabolizmu
Szybsza regeneracja powysiłkową
Usuwanie kwasu mlekowego z mięśni
Eliminacja amoniaku z krwi
Większa produkcja ATP
Wzrost masy mięśniowej oraz siły
Citrulline Malate 200g od Olimp – extremalna pompa mięśniowa na każdym treningu!

OLIMP Citrulline Malate stanowi kompozycję jabłczanu cytruliny i witaminy B6. Suplement kierowany jest do sportowców i osób aktywnych fizycznie, które regularnie ćwiczą, by osiągnąć doskonałe efekty. Cytrulina połączona w tym wypadku z kwasem jabłkowym ma zwiększony potencjał oraz przyswajalność. Dodatkowo witamina B6 korzystnie wpływa na organizm w okresie ćwiczeń. Nie tylko nasila i uzupełnia działanie cytruliny, ale również przeciwdziała zmęczeniu, bierze udział w procesie wytwarzania energii i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Cytrulina to prekursor kreatyny, przekształcanym w glikocjaminę i argininę. Uczestniczy w syntezie tlenku azotu (NO) zwiększając jego produkcję.

Cytrulina należy do aminokwasów endogennych – czyli takich, które nasz organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Gra ważną rolę w cyklu ornitynowym (mocznikowym) – procesie w którym dwutlenek węgla i amoniak są dodawane do ornityny tworząc l-cytrulinę, która następnie przekształcana jest do argininy. Może być wytwarzana w wątrobie, jelitach, z l-argininy (w ok. 10%) lub l-glutaminy (w ok.90%).

Suplementacja cytruliną powoduje zmniejszenie uczucia zmęczenia przy wysiłkach tlenowych jak i beztlenowych. Dodatkowo jest często używana jako suplement chroniący i usprawniający działanie naszego układu krążenia. Poprawia ona proces pozbywania się amoniaku i metabolizm tlenku azotu. Może okazać się bardzo pomocna przy zaburzeniach erekcji spowodowanych wysokim ciśnieniem krwi.

Składniki Citrulline Malate Olimp 200g:

Wielkość opakowania: 200g

Wielkość porcji: 9g

Ilość porcji w opakowaniu: 22

jabłczan cytruliny, regulator kwasowości – cytryniany sodu; aromat, substancje słodzące – acesulfam K; substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu; chlorowodorek pirodoksyny – witamina B6. Wyprodukowanao w zakładzie wykorzystującym składniki pochodzące z mleka, jaj, soi, orzechów, orzeszków ziemnych, zbóż zawierających gluten, ryb, skorupiaków, mięczaków.

Zawartość W porcji 9g / %RWS

Jabłczan cytruliny 8,1 g / *

w tym L-cytrulina 4,6 g / *

Witamina B6 2,46 mg / 176,00%

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Sposób użycia Citrulline Malate Olimp 200g:

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja (9g), na około 30 minut przed treningiem. 1 porcja (9g = 3 miarki) rozpuścić w 300ml wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

Zastosowanie Citrulline Malate Olimp 200g:

Dla sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych a szczególnie budujących masę mięśniową.

OLIMP
5901330076749
4 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: