• Obecnie brak na stanie
search

ACTIVLAB DIBENCOZIDE B-COMPLEX 60 KAP

25,00 zł

(25,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ACTIVLAB - Dibencozide B-COMPLEX - 60kaps

Dibencozide B-Complex to unikalne połączenie silnego stymulatora masy mięśniowej – Dibencozide z mocą witamin z grupy B, mających wpływ przede wszystkim na zdolności anaboliczne i funkcje metaboliczne organizmu.

Dibencozide (koenzym witaminy B12) to czynnik metaboliczny o silnym działaniu anabolicznym. Ułatwia wzrost beztłuszczowej masy ciała, wspomaga rozwój tkanki mięśniowej, poprawia parametry siłowe, wydatnie zwiększa łaknienie. Ma pozytywny wpływ na samopoczucie oraz ogólną kondycję organizmu, łagodzi objawy zmęczenia po treningu.

Witaminy z grupy B biorą udział w przemianach węglowodanów, białek i tłuszczów, warunkują prawidłową syntezę białek i aminokwasów przyczyniając się do przyrostu siły i masy mięśniowej, regulują wzrost i funkcjonowanie komórek, wpływają dodatnio na funkcjonowanie systemu nerwowego i mózgu, sprzyjają pozyskiwaniu energii ze spalania węglowodanów i tłuszczów.

ActivLab Dibencozide B-Complex polecany jest sportowcom chcącym zwiększyć masę mięśniową oraz poprawić parametry siłowe i wydolnościowe, osobom chcącym zwiększyć masę ciała, pobudzić łaknienia, a także osobom starszym jako preparat wspomagający funkcje metaboliczne organizmu.

Skład:
Porcja: 1 kap.
Porcji w opakowaniu: 60
Opakowanie: 60 kap.

Wartość odżywcza w 2 kap.
Witamina B1 2,2 mg
Witamina B2 2,8 mg
Niacyna 32 mg
Witamina B6 2,8 mg
Kwas foliowy 400 µg
Witamina B12 5 µg
Biotyna 100 µg
Kwas pantotenowy 12 mg
Dibenkozyd 50 µg

Dawkowanie:
Po 1 kapsułce na godzinę przed posiłkiem rannym i popołudniowym. Witamina C zmniejsza przyswajalność koenzymu witaminy B12.

ACTIVLAB
0000001482
Nowy
chat Komentarze (0)