• Nowy
search

ALINESS PrenaCARE Complete dla kobiet w ciąży

59,90 zł

(59,90 zł szt.)

Brutto

PrenaCare® Complete dla kobiet w ciąży i karmiących to kompleksowe wsparcie suplementacyjne dla kobiet przez cały okres ciąży oraz karmienia piersią. Produkt dostarcza składniki odżywcze rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PT

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PrenaCARE Complete

dla kobiet w ciąży i karmiących

ALINESS

30 kapsułek miękkich + 30 kapsułek twardych

Suplement Diety

Składniki:

Składniki twardej kapsułki:

dwuwinian choliny (cholina Vitacholine™), cytrynian magnezu (magnez),fosforan-5-pirydoksalu (witamina B6),sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (folian Quatrefolic®), selen (L-selenometionina), metylokobalamina (witamina B12);otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza (substancja wiążąca).

Składniki miękkiej kapsułki:

olej omega z mikroalg Schizochytrium sp., olej słonecznikowy, olej MCT, mieszanina naturalnych tokoferoli, palmitynian askorbylu (przeciwutleniacz),cholekalcyferol (witamina D); składniki otoczki: żelatyna wołowa, glicerol (substancja utrzymująca wilgoć), woda.

1 kapsułka (porcja dzienna)/% RWS

Kapsułka twarda

Cholina Vitacholine™ - 300 mg -

Magnez (cytrynian magnezu) - 60 mg/16 %

Witamina B6 (fosforan-6-pirydoksalu) - 2,8 mg/200 %

Folian Quatrefolic® - 800 µg/400 %

Selen L-selenometionina - 55 µg/100 %

Witamina B12 (metylokobalamina) - 5 µg/200 %

Kapsułka miękka

Olej omega z alg DHA ORIGINS 510® - 590 mg -

w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) - 300 mg -

Witamina D (cholekalcyferol) - 50 µg / 2000 IU/1000 %

*RWS: Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia

Opis

PrenaCare® Complete dla kobiet w ciąży i karmiących to kompleksowe wsparcie suplementacyjne dla kobiet przez cały okres ciąży oraz karmienia piersią. Produkt dostarcza składniki odżywcze rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) – witaminę D, kwas foliowy (w postaci aktywnego folianu) oraz DHA (kwas dokozaheksaenowy) – które korzystnie wpływają na rozwój dziecka w okresie prenatalnym oraz karmienia piersią.

-*Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu i mózgu u płodu oraz u niemowląt karmionych piersią.

-*Foliany przyczyniają się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz zmniejszają ryzyko rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu

-Selen pomaga w prawidłowej produkcji hormonów tarczycy oraz w jej prawidłowym funkcjonowaniu

-Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów

-Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej

-Witamina B12 bierze udział procesie podziału komórek oraz przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

-Witamina D wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci

-Witaminy B6, witamina B12, cholina oraz foliany pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny

Skład produktu rozszerzono także o witaminy i minerały które dodatkowo wspierają organizm przyszłej mamy – wspomagają prawidłowe funkcjonowanie tarczycy oraz gospodarkę hormonalną, a także pomagają utrzymać właściwy poziom homocysteiny, przyczyniając się do bezpiecznego przebiegu ciąży.

Czy wiesz, że już pierwsze dni ciąży mogą mieć wpływ na całe życie Twojego dziecka?

Eksperci zgodnie uważają, że ciąża to okres wzmożonego zapotrzebowania na wiele składników odżywczych. Dostarczenie ich w odpowiednich ilościach już od pierwszych dni ciąży, aż po okres karmienia piersią odgrywa ogromną rolę w prawidłowym rozwoju dziecka – zarówno w okresie płodowym jaki po narodzinach oraz w jego dalszym życiu. Dlatego pomimo wszelkich starań stosowania się do zasad zbilansowanej diety, przyszłym mamom zaleca się suplementowanie kilku podstawowych substancji odżywczych, na które zapotrzebowanie w ciąży znacznie wzrasta i które wywierają szczególny wpływ na bezpieczny przebieg ciąży oraz na zdrowie fizyczne i psychiczne dziecka.

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu:

1 twarda kapsułka oraz 1 miękka kapsułka w trakcie posiłku.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Uwagi:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

ALINESS
5903242582080
2 Przedmioty
2023-09-06
Nowy produkt
chat Komentarze (0)