search

DODA D'EAU Deau Mega Sleep 28 porcji poprawa snu

199,00 zł

(199,00 zł szt)

Brutto

DODA D’EAU MEGA SLEEP to suplement, który może pomóc w poprawie jakości snu i ogólnego odpoczynku. Jest stworzony z myślą o trosce o zdrowy sen, co jest istotne dla naszego codziennego samopoczucia i ogólnego zdrowia.

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

DODA D’EAU MEGA SLEEP to suplement, który może pomóc w poprawie jakości snu i ogólnego odpoczynku. Jest stworzony z myślą o trosce o zdrowy sen, co jest istotne dla naszego codziennego samopoczucia i ogólnego zdrowia.

Główne cechy składników produktu DODA D’EAU MEGA SLEEP:

 • Wsparcie dla zdrowego snu: DODA D’EAU MEGA SLEEP: zawiera składniki, które mogą pomóc w łagodzeniu trudności ze snem i poprawie jakości snu.
 • Relaksacja i redukcja stresu: Produkt może przyczynić się do zrelaksowania organizmu oraz redukcji stresu, co jest kluczowe dla lepszego snu.
 • Naturalne składniki: DODA D’EAU MEGA SLEEP opiera się na naturalnych składnikach, co sprawia, że jest bezpieczny i przyjazny dla organizmu.
 • Poprawa ogólnego samopoczucia: Sen odgrywa istotną rolę w codziennym funkcjonowaniu, dlatego wspieranie zdrowego snu może poprawić ogólne samopoczucie i wydajność.
 • Brak uzależnień: Produkt nie jest uzależniający i może być używany jako pomoc w utrzymaniu zdrowego rytmu snu.

DODA D’EAU MEGA SLEEP to produkt, który może być wartościowym dodatkiem do codziennej rutyny, szczególnie dla tych, którzy chcą cieszyć się spokojnym i regenerującym snem.

DODA D’EAU MEGA SLEEP to kompleks składników wspierający jakość snu:

Magnez (diglicynian magnezu): uczestniczy w wielu procesach biologicznych, w tym w regulacji snu; Melatonina: hormon regulujący cykl aktywności i snu; GABA (kwas gamma-aminomasłowy): neuroprzekaźnik wpływający na pobudliwość komórek nerwowych. Pomaga w ograniczeniu stresu i przemęczenia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego; Glicyna: aminokwas wspierający jakość snu i regulację rytmu dobowego; L-teanina: aminokwas występujący m.in. w zielonej herbacie, pomagający w obniżeniu poziomu stresu i poprawie nastroju; Apigenina (ekstrakt z nasion selera): związek roślinny z działaniem przeciwzapalnym, wspierający układ nerwowy i nastrój.

Każdego dnia należy przyjmować zawartość jednego z ponumerowanych okienek. Stosować na krótko przed pójściem spać.

Opakowanie:

 • Melatonina + GABA – 28 tabletek
 • Chelat Magnezu – 28 kapsułek
 • Apigenina + Teanina – 28 kapsułek
 • Glicyna – 56 tabletek

  MELATONINA + GABA:

  Składniki aktywne w porcji (1 tabletka)
  GABA 100 mg
  Melatonina 1 mg

  Składniki: Substancja wypełniająca: sorbitole, kwas gamma-aminomasłowy (GABA), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, melatonina.

  CHELAT MAGNEZU:

  Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
  Diglicynian magnezu 530 mg
   - w tym magnez 75 mg

  Składniki: Diglicynian magnezu, hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.

  APIGENINA + TEANINA: 

  Składniki aktywne w porcji (1 kapsułka)
  L-teanina 400 mg
  Apigenina 50 mg

  Składniki: L-teanina, hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka), ekstrakt z nasion selera (Apium graveolens), maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, spirulina.

  GLICYNA:

  Składniki aktywne w porcji (2 tabletki)
  Glicyna 500 mg

  Składniki: Glicyna, substancja wypełniająca: sorbitole, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


  Produkt może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ACTIVLAB
5907368803630
9 Przedmioty
2023-09-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)