search

SCITEC TGH 240G

62,00 zł

(62,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

T/GH Scitec Nutrition to suplement optymalizujący produkcję testosteronu i hormonu wzrostu (GH). Formuła T/GH bazuje na 12-składnikowej formule, łączącej w sobie najsilniejsze boostery, w tym DAA, aminokwasy i witaminy. Suplement T/GH ma formę bezsmakowego proszku który można wymieszać z ulubionym napojem czy odżywką.

Już jedna porcja T/GH Scitec Nutrition dostarcza najsilniejszych boosterów testosteronu - DAA, witaminy D3, cynku i boru. Są to substancje, które skutecznie zwiększają endogenną sekrecję i stężenie testosteronu w organizmie, tym testosteronu wolnego. Substancje te biorą również udział w procesach steroidogenezy, wzmagają witalność i libido. W suplemencie T/GH Scitec Nutrition znaleźć można również kompleks aminokwasów o działaniu wspomagającym sekrecję hormonu wzrostu (GH), w skład którego wchodzą l-arginina, glicyna, l-lizyna i l-ornityna. Wyższy poziom hormonu wzrostu wspomaga redukcję tłuszczu i wspomaga przekształcanie tłuszczów w energię.

Formuła T/GH dobre sprawdzi się w przypadku kulturystów, których celem jest muskularna, wyrzeźbiona sylwetka bez grama tłuszczu. Karnitynowy kompleks wspomagający, zastosowany w T/GH, wspomaga utlenianie tłuszczów i ich przemianę w energię. Z kolei magnez warunkuje prawidłową pracę i wzrost mięśni, jest również ważnym stymulatorem układu nerwowego.

DAWKOWANIE

Wymieszać jedną porcję produktu (8 g) w 100 ml wody, spożywać przed snem.

SKŁADNIKI

Substancje aktywne 8 g (porcja)
Witamina D3 5 mcg
Cynk 1.5 mg
Magnez (z Asparaginianu magnezu) 56.3 mg
Bor 3.6 mg
DAA (Kwas D-asparaginowy) 3000 mg
Wyselekcjonowany kompleks aminokwasowy T/GH 2750 mg
Chlorowodorek L-argininy 1000 mg
AAKG (Alfa ketoglutaran L-argininy) 500 mg
Glicyna 500 mg
Chlorowodorek L-lizyny 500 mg
OKG (Alfa-ketoglutaran L-ornityny) 250 mg
Zaawansowany kompleks karnitynowy 1000 mg
zawartość karnityny: 634 mg
Chlorowodorek acetylo L-karnityny 500 mg
Propionian L-karnityny 500 mg

SCITEC
0000003198
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)