search

REAL PHARM DAA 300G

68,90 zł

(68,90 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

DAA Real Pharm 300g to kwas d-asparginowy w najczystszej postaci, zaliczany do grupy aminokwasów endogennych. Jego stosowanie zaleca się przede wszystkim osobom uprawiającym sport lub mającym do czynienia z zintensyfikowanym wysiłkiem fizycznym. Wspomaga syntezę białek oraz poprawia regenerację organizmu. Produkt wspomaga również wzrost siły i przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.


DAA Real Pharm 300g odgrywa dodatkowo ważną rolę w produkcji hormonów płciowych, powoduje zwiększenie libido oraz powstawania testosteronu, a co za tym idzie, poprawia jakość życia seksualnego.

 

Mechanizm działania kwasu D-asparaginowego opiera się w głównej mierze na leutropinie, która jest naturalnym hormonem wytwarzanym przez naszą przysadkę mózgową. Leutropina jest odpowiedzialna za pobudzanie jak i podnoszenie produkcji testosteronu.
Dodatkowo kwas D-asparaginowy nie tylko stymuluje produkcje naturalnego testosteronu, ale również pomaga w uwrażliwieniu receptorów androgenowych, co skutkuje w skuteczniejsze wykorzystywanie naszego naturalnego testosteronu.
Smaki: grapefruit, pomarańczowy, wiśniowy, ananasowy, cytrynowy


Dawkowanie:

Porcję produktu 1,5 g wymieszać z 200 ml wody lub soku.  Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

kwas d-asparaginowy, aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy – E104. (E122, E110, E124, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci). Zawiera substancje słodzące.

Składniki aktywne 1 porcja(1,5 g) %ZDS
kwas D-asparaginowy 1,49 g **

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

REAL PHARM
0000002510
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)