search

TREC NITROBOLON 300CAP

151,00 zł

(151,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TREC - Nitrobolon - 300kaps.

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Funkcją jabłczanu cytruliny jest zwiększenie produkcji ATP (cząsteczki odpowiedzialnej za szybkość i siłę skurczu mięśni), której to zapotrzebowanie znacznie wzrasta podczas produkcji tlenku azotu.
NitroBolon zawiera również najnowszą formułę kreatyny w postaci estru (creatine ethyl ester HCI), który charakteryzuje się 100% przyswajalnością (lepszą niż zwykły monohydrat kreatyny).

Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą się szybko i z dużą siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach.

Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduje że mięśnie stają się bardziej twarde i napompowane. Przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.

Organizm naturalnie generuje tlenek azotu podczas ćwiczeń. NitroBolon zwiększa wydzielanie tej substancji, która jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu. 5 letnie badania oraz testy nie stwierdziły żadnych trwałych negatywnych zaburzeń organizmu na zwiększoną produkcję tlenku azotu.

NitroBolon najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowym, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

Skład:
Porcja: 4 kap.
Porcji w opakowaniu: 75
Opakowanie: 300 kap.

Wartość odżywcza w 1 porcji
Wartość energetyczna 2 kcal
Białko 0,45 g
Tłuszcze 0 g
Węglowodany 0 g
Jabłczan L-Argininy, Ester Etylowy Kreatyny, Jabłczan Cytruliny, L-Arginina 2700 mg

Dawkowanie:
W dni treningowe - należy przyjmować 1 porcję rano na czczo, 1 porcję na 30minut przed treningiem i 1 porcję po treningu. W dni nie treningowe - należy przyjmować 4kap. rano na czczo i 4kap. 6godzin po pierwszej porcji.

TREC
5901828341434
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)