• Nowy
search

OLIMP BLACKWEILER SHRED SHOT 60ML

7,50 zł

(7,50 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Blackweiler Shred Shot od Olimp – przedtreningówka, która rozpali Cię od wewnątrz!

BLACKWEILER SHRED – dark side of You!

Wyobraź sobie, że dookoła zapada ciemność!

Nikt i nic nie może Ci przeszkodzić w tym, co zaraz nastąpi!

Poczujesz „czarną” moc BLACKWEILER SHRED, która rozpali Cię od wewnątrz. Nic już Cię nie powstrzyma przez zrobieniem najlepszego treningu w życiu! Zostajecie razem, Ty i twój nowy sprzymierzeniec w walce o wymarzoną sylwetkę. 

Wiedz jedno – nie jesteś przygotowany na to, co zaraz się stanie!

Twoje mięśnie wypełni krew, ciało obleje pot, a umysł otworzy się na nowe doznania!

Odważysz się spróbować i wejdziesz na nowy poziom, czy będziesz małym chłopcem zadowalającym się zabawkami dla dzieci?

Zobacz jak naukowcy podeszli do skomponowania nowego dzieła w segmencie suplementacji przedtreningowej. To w farmaceutycznych laboratoriach, pod okiem specjalistów, w warunkach ciągłych testów i ulepszeń powstał BLACKWEILER.

OLIMP Black Weiler Shred Shot jest najbardziej przemyślanym energetykiem jaki możesz dostarczyć w ciężkiej chwili do naszego organizmu. Doskonale spełnia rolę boostera energetycznego, poprawia parametry wysiłkowe, zwiększa wytrzymałość oraz chęć do podejmowania działania. Na tle tradycyjnych boosterów treningowych wyróżnia się przede wszystkim błyskawicznym czasem działania oraz pozwala na pełne wykorzystanie swojego potencjału w chwili, gdy najbardziej tego potrzebujemy. Zawiera idealnie dobrane proporcje składników, ekstrakty roślinne zwiększające możliwości ich wykorzystanie przez organizm oraz znaczną zawartość kofeiny i beta-alaniny przez co działa nawet u osób mocno odpornych na działanie pobudzające suplementów.

Jedną z największych zalet Olimp BlackWeiler Shred Shot jest fakt, że możesz mieć go zawsze przy sobie. Dzięki niewielkiej ampułce zabierzesz go gdzie tylko potrzebujesz, a do przygotowania nie potrzebujesz żadnych dodatkowych przedmiotów. Wystarczy lekko wstrząsnąć ampułkę i wypić, a już po kilkunastu minutach poczujesz jak Twoje ciało oraz umysł pracują na znacznie wyższym poziomie. Doskonale sprawdza się przed siłownią, treningami sportów walki, bieganiem czy grami zespołowymi. Może zostać również wykorzystany zawsze wtedy gdy potrzebujesz skutecznego i długotrwałego źródła energii. Dzięki zerowej zawartości cukrów i innych węglowodanów sprawdza się nawet u osób stosujących bardzo restrykcyjne diety.

Dawkowanie BlackWeiler Shred Shot Olimp:

Wypić jedną/trzecią ampułki Blackweiler Shot na 10-15 minut przed wysiłkiem fizycznym. 

OLIMP
5901330077913
2021-10-21
Nowy produkt
chat Komentarze (0)