search

FA NAPALM IGNITER SHOT 60ML

3,00 zł

(3,00 zł szt.)

Brutto

Motywacja pełni kluczową rolę w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego i motywa

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Xtreme Napalm® Igniter Shot / Opis

Nowy i udoskonalony, silnie pobudzający suplement przedtreningowy  w płynie do natychmiastowego użycia i wygodnej poręcznej butelce

  • Naukowo opracowana mieszanka aktywnych składników
  • Potężny „zastrzyk” energii
  • Zapewnia energetyczne pobudzenie
  • Zwiększa wytrzymałość i wydolność
  • CarnoSyn® opatentowana Beta alanina
  • Poprawia skupienie i koncentrację
  • Bez cukru i bez tłuszczu
  • Wzbogacony o PeptoPro®

OPIS

Motywacja pełni kluczową rolę w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego i  motywacji. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. Suplement diety XTREME NAPALM® IGNITER SHOT w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki aktywne produktu: opatentowana beta alanina czyli CarnoSyn® , kofeina, tauryna, glukuronolakton, które wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Potężne składniki aktywne uzupełniono dodatkowo o  PeptoPro® , który potęguje oraz nasila jego synergistyczne działanie. Wszystko to zostały zamknięte w łatwiej do połknięcia płynnej formie.

Zalety płynnej postaci preparatu:
Szybkość wchłaniania wszystkich składników preparatu jest wyraźnie większa niż w przypadku tabletek czy kapsułek. Oznacza to zdecydowanie szybsze działanie. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy i orzeźwiający , cytrynowy smak. W połączeniu z wygodnym, małym opakowaniem, które mieści się nawet w kieszeni, sprawia to, że używanie tego preparatu to czysta przyjemność i komfort.

 

Porcja: 30ml
Ilość porcji w opakowaniu: 12 x 2 x 30ml
Zawartość w 30 ml 60 ml
Beta-Alanina (CarnoSyn®) 2500 mg 5000 mg
Tauryna 1000 mg 2000 mg
Kofeina bezwodna 200 mg 400 mg
Glukuronolakton 125 mg 250 mg
Hydrolizowana kazeina (PeptoPro®) 25 mg 50 mg

Wysoka  zawartość  kofeiny  (200  mg/30  ml);  nie  zaleca  się  stosowania u  dzieci,  kobiet  w  ciąży  i  kobiet  karmiących  piersią.  Zawiera  substancję  słodzącą. Suplement diety w płynie uzupełniający dietę w kofeinę, beta-alaninę, taurynę i glukuronolakton.

Skład: Woda, beta-alanina (jako CarnoSyn®), tauryna, kofeina bezwodna, glukuronolakton, PeptoPro® (hydrolizowana kazeina z mleka), substancja słodząca (sukraloza), substancje konserwujące (E200, E210), aromat, barwnik (tartrazyna)*.

* Może wywierać szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci

Sposób spożycia: Pić 1/2 butelki (30 ml) dziennie przed lub w trakcie treningu. Wstrząsnąć przed  użyciem.  Po  otwarciu  spożyć  w  ciągu  24  godzin.

Uwagi:  Nie  spożywać  w  przypadku  uczulenia  na  którykolwiek  ze  składników suplementu. Wysoka zawartość kofeiny (200 mg/porcję). Ze względu na wysoką zwartość kofeiny produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących, diabetyków, oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie łączyć z alkoholem. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Opakowanie: Ampułka (60 ml), display-box (12 x 60 ml)

Smaki: Cytrynowy, Winogronowy, Egzotyczny, Malinowy

0000000127
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)