search

PVL MAYHEM 270G

83,98 zł

(83,98 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis produktu

Od czasu odkrycia ich istnienia, MUTANTy zdominowały siłownie na całej planecie i stały się nowym gatunkiem człowieka. Ale dominacja nie przyszła bez pewnych komplikacji. Codzienna walka z żelastwem jest tak długa, czasami można poczuć zmęczenie i dać za wygraną. Wyczuwając to, grono naszych profesorów z laboratorium PVL opracowało serum przedtreningowe, którego spożycie spowoduje, że na nowo poczujesz w sobie motywację do ćwiczeń, a każdy trening będzie tak intensywny i energetyczny jak nigdy dotąd! Pokonasz wszelkie dotychczasowe ograniczenia. Nowy PVL Mutant Mayhem super koncentrat przedtreningowy został opracowany, abyś mógł podjąć treningi poza sferą człowieczeństwa!

  • Poczuj, jak działa PVL Mutant Mayhem:
  • Wzrost energii i skupienia na treningu.
  • Cięższe i dłuższe treningi o wysokiej intensywności po zastosowaniu odżywki.
  • Budowa mięśni i siły pompy mięśniowej.
  • Natychmiastowe rezultaty - receptura odżywki, która działa szybko i sprawnie!

 

W skład silnego i skutecznego staka kreatynowego przedtreningowego PVL Mutant Mayhem wchodzą:

Alfa-Ketoglutaran Argininy –bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. Wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu, wspiera proces regeneracji wątroby, jest ważnym prekursorem dla kreatyny. Niestety, ale tradycyjna forma Argininy bardzo łatwo ulega rozpadowi w żołądku i tym samym niewielka jej ilość dociera do miejsca przeznaczenia. Aby temu zapobiec Jack3d zawiera Alfa-Ketoglutaran Argininy, który jest o wiele mniej wrażliwy na działanie kwaśnego środowiska układu trawiennego, co sprawia, że możemy cieszyć się wszystkimi zaletami zwykłej Argininy przy stosowaniu znacznie mniejszych dawek.

Krealkalyn - opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat. Magazynuje i transportuje grupy fosforanowe do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

Beta-Alanina – wraz z Histydyna wchodzi w skład Karnozyny, związku odpowiedzialnego za opóźnianie procesu zmęczenia mięśni podczas intensywnych treningów. Tworzy również dipeptydy odpowiedzialne za „odkwaszanie” szybkokurczliwych włókien mięśniowych, dzięki czemu możliwe jest jeszcze większe wydłużenie czasu treningu i zwiększenie jego intensywności, jak również przyspieszenie procesu regeneracji powysiłkowej oraz zmniejszenie ogólnej bolesności mięśni towarzyszącej wyczerpującym treningom. Beta-alanina zapewnia także prawidłową prace ATPazy, enzym biorącego udział w procesie uwalniania energii, co w bezpośrednio sposób przekłada się na zwiększoną zdolność naszego ciała do podejmowania wysiłku.

Kofeina - działa pobudzająco, obniża poziom adenozyny, hamuje rozpad cAMP – tym samym wzmacnia zachodzące w organizmie procesy termogeniczne (wydzielanie energii powstałej podczas spalania tłuszczy w postaci ciepła) i lipolityczne (rozkład tłuszczy na wolne kwasy tłuszczowe).

Pozostałe składniki: Kwas cytrynowy – regulator kwasowości, naturalny aromat pomarańczy, acesulfam potasu i sukraloza – subst. słodzące, dwutlenek krzemu - emulgator, beta karoten - barwnik

DAWKOWANIE

Dzień Treningowy: Jedna porcja (1miarka) na 30-45 minut przed treningiem.
Dzień Nietreningowy: Nie stosować.

SKŁAD

Porcja 6g
Ilość porcji w opakowaniu 45
Opakowanie 270g
Zawartość jednej porcji  
  A-AKG
  Krealkalyn
  Beta Alanina
  Kofeina
PVL
0000000723
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)