search

IRON HORSE HIGH KICK 15G

5,00 zł

(5,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis produktu

  • Stworzony z myślą o współczesnych Fighterach
  • Idealny podczas intensywnych treningów na macie i ringu
  • Podnosi wytrzymałość, energię , koncentrację

HIGH KICK nowa formuła jest preparatem przedtreningowym przeznaczonym specjalnie dla sportowców trenujących dyscypliny w których wytrzymałość, dynamika, szybkość i kondycja ma podstawowe znaczenie. Wyjątkowa formuła 23 aktywnych substancji odpowiada za efektywność treningu, dotlenienie i regenerację układu mięśniowego. Zapomnij o „zadyszce”,która dławi twój zapał podczas walki, braku koncentracji spowodowanym skrajnym wyczerpaniem i dniach, w których po ciężkiej sesji treningowej nie jesteś w stanie dojść do siebie. High Kick uwolni cię od wszystkich ograniczeń, które do tej pory stały na twojej drodze do stawania się lepszym w tym, co kochasz.
 
Jak myślisz, jaki jest najlepszy sposób na stworzenie „hitu w świecie suplementów”?
 
Wystarczy, że zapytasz swoich klientów, czego chcą a potem zwyczajnie im to dasz. To właśnie zrobili naukowcy IHS Technology. Miesiące spędzone na pracy z zawodnikami MMA, rugby, kolarstwa, biegów długodystansowych dały odpowiedź, którą jest HIGH KICK. Stworzyliśmy antidotum dla zmęczenia, braku tchu, koncentracji i regeneracji. Spełniliśmy wszystkie zachcianki współczesnego sportowca.
 
CNS Recover(Kompleks składników odpowiedzialnych za wspomaganie pracy OUN (Ośrodkowego Układu Nerwowego)
 
Kompleksowo działające składniki (L-Tauryna, L-Tyrozyna, Schizandrol A, Kofeina, Żeń Szeń, Tiamina ) w wysokich optymalnie do działania dobranych proporcjach gwarantują wysoką efektywność pracy ośrodkowego układu nerwowego. Dzięki nim będziesz maksymalnie skoncentrowany na wykonywanym treningu, Twój układ nerwowy niezwykle szybko zareaguje na to co postrzegają zmysły, dając impulsy do natychmiastowego działania pracującym mięśniom… A po treningu dzięki prekursorom serotoniny i dopaminy będziesz odczuwał satysfakcje z dobrze wykonanego zadania.
 
Muscle Anabolic Complex( Anaboliczny Kompleks składników stymulujących efektywność pracy, dotlenienia i regeneracji układu mięśniowego )
 
Kompleksowo działające składniki (L-Glutamina, L-Arginina, Beta Alanina, L-Histydyna, BCAA- L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna, Magnez, Kwas Alfa Liponowy, Niacyna, Pirydoksyna, Kobalamina, Biotyna) zapewnią Twym mięśniom dynamikę i niezwykłą kondycje…
 
W przeciwieństwie do oferowanych na rynku preparatów przedtreningowych produkowanych z myślą o treningu na siłowni, HIGH KICK nie powoduje efektu pompy zatrzymującej krew w pracujących mięśniach, wręcz odwrotnie: pozawala na zachowanie elastycznych i dynamicznych mięśni, podczas trwania całego treningu.
 
W sportach walki walcząc w stójce HIGH KICK zapobiega drętwieniu mięśni kapturowych i barków, walcząc w parterze zapobiega odrętwieniu bicepsów i mięśni przedramion.
W grach zespołowych i biegach , jak i w sportach walki HIGH w sposób zauważalny i wymierny oddala zjawisko „długu tlenowego” poprawia kondycje, wytrzymałość i daje mocną wolę walki….

Skład (w porcji 15g):
Kompleks składników o działaniu wspomagającym efektywność pracy OUN:
L-tauryna  2000 mg
L-tyrozyna  1000 mg
Schizandrol A   200 mg
Kofeina  100 mg
Żeń Szeń (wyciąg z 30% ginsenozydów)   50 mg
Tiamina  10 mg
Matrix stymulujący maksymalną wydolność układu mięśniowego:
L-Glutamina  1000 mg
Beta-Alanina  3000 mg
L-Leucyna (BCAA)  1300 mg
L-arginina  1000 mg
L-walina (BCAA)   900 mg
L-izoleucyna (BCAA)   800 mg
L-histydyna   250 mg
Magnez  600 mg
Kwas askorbonowy  100 mg
Kwas Alfa Liponowy   50 mg
Niacyna  30 mg
Pirydoksyna  10 mg
Kobalamina  100mcg
Kompleks ziołowy usprawniający efektywny przepływ krwi w pracująchy mięśniach:
Diosmina  150 mg
Hesperydyna 100 mg
Rutyna 50 mg

Sposób użycia:
Spożywać co najmniej 2 godziny po posiłku. Zawartość jednej porcji (3 miarki ) rozpuścić w szklance wody, wypić 30 min. przed treningiem.

IRON HORSE
0000002944
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)