• Obecnie brak na stanie
search

MHP XPEL 80 KAP

66,84 zł

(66,84 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nowa ekstremalna pigułka uwalniająca wodę z tkanek, dzięki której zobaczysz rezultaty już po 12 godzinach! 
W każdym momencie dźwigasz na sobie około pięciu dodatkowych kilogramów wody. To naturalne zjawisko znane jest jako woda podskórna – to ona powoduje miękki i obrzęknięty wygląd i nieprzyjemne samopoczucie. Jeśli jesteś kulturystą, woda podskórna może uniemożliwić ci dojście do szczytowej formy niezbędnej podczas następnych zawodów. Jeśli natomiast starasz się po prostu szybko zrzucić parę kilo, właśnie przez nią możesz nie wbić się w dżinsy, których założenie zaplanowałeś na weekend! 

Kulturyści – stwórzcie rzeźbę ostrą jak brzytwa dzięki X-PEL! 
Trenujesz zbyt ciężko, by sobie na to pozwolić. Czy wiesz, że możesz mieć nawet od pięciu do dziesięciu kilogramów niechcianej wody podskórnej? To przez nią twoje twarde, wyrzeźbione mięśnie i żyły przypominające kable są schowane. Przez nią nie widać definicji mięśni, na którą ciężko pracowałeś. 
Czekająca na opatentowanie moczopędna mieszanka Xeritone-PSD zawiera zioła o sprawdzonym działaniu, które w radykalny sposób obniżają retencję wody. Działają w szeroko zakrojony i precyzyjny sposób wokół komórek mięśniowych, tak by wyeliminować niepotrzebny zapas wody i nadać twojej skórze wygląd folii ciasno przylegającej do mięśni. 
Inaczej niż inne diuretyki dostępne na rynku, mieszanka elektrolitów XPEL utrzymuje właściwy poziom nawodnienia we wnętrzach komórek, dzięki czemu nie obniża się siła mięśni, a ty nie nabierasz „płaskiego” wyglądu. Mimo że XPEL jest wystarczająco silny dla profesjonalnych sportowców, to będzie też idealny dla entuzjastów sprawności fizycznej na każdym poziomie, którzy chcą wyglądać na pociętych. 

Dla tych, którzy chcą stracić na wadze … szybko! 
Kobiety zmagają się zazwyczaj z nadmiernymi zapasami wody na udach, pośladkach, a nawet na brzuchu! Mogą odczuwać to najmocniej raz w miesiącu, ale woda podskórna jest na swoim miejscu cały czas i nie pójdzie sobie tak łatwo. 

XPEL jest idealny dla kobiet, które chcą zgubić te ostatnie dwa, trzy kilogramy żeby zmieścić się w sukienkę na specjalną okazję, kostium kąpielowy czy inny strój odsłaniający ciało. Kobiety, które dopiero zaczynają się odchudzać mogą użyć XPEL żeby rozkręcić proces utraty wagi. Czekająca na opatentowanie moczopędna mieszanka Xeritone-PSD zawiera zioła o sprawdzonym działaniu, które w radykalny sposób obniżają retencję wody, natomiast mieszanka elektrolitów pomaga ci utrzymać równowagę płynów w organizmie. XPEL jest silniejszy niż zwyczajne proszki na odwodnienie – kobiety mogą zobaczyć rezultaty już po dwunastu godzinach! XPEL zawiera działające w precyzyjny i szeroko zakrojony sposób składniki obniżające poziom wody, które pracują wokół komórek, a w ich wnętrzu utrzymują właściwy poziom nawodnienia. Nie wyciągają one wody z komórek, dzięki czemu nie wyglądasz na suchą i pomarszczoną. Dzięki XPEL kobiety zyskają dynamiczny wygląd, a jednocześnie pozbędą się nadmiaru wody! 

Dawkowanie: Należy przyjmować dwie porcje dziennie. 
Pierwsza porcja 4kap. rano na czczo i druga porcja 4kap. po popołudniu. Odstęp między poszczególnymi porcjami powinien wynosić minimum 5godzin. Podczas stosowania tego produktu należy spożywać co najmniej 1,5litra wody w ciągu dnia.


SKŁADNIKI AKTYWNE Xpel  
Porcja 4kap.  
Ilość porcji w opakowaniu 20  
Opakowanie 80kap.  
Zawartość jednej porcji   zaw:
  Witamina B6 50 mg
  Magnez 100 mg
  Wapń 200 mg
  Potas 90 mg
  Xeritone-PSD Herbal Diuretic Blend 1200 mg
  Buchu Leaf (Barosma Betulina), Cornsilk Stylus (Zea Mays), Couchgrass Rhizome (Agropyron Repens), Hydrangea Root (Hydrangea Arborescens), Juniper Berry Fruit (Juniperus Communis), Uva Ursi Leaf (Arctostaphylos Uva Ursi), Dandelion Root 5:1 Extract (20% Taraxasterol And 3% Choline), Horsetail Extract (7% Soluble Silica)(Whole Plant).  
  Elektrolity 1141 mg
  Węglan wapnia  
  Cytrynian potasu  
  Glukonat wapnia  
  Tlenek magnezu  
  Wyciąg z zielonej herbaty i guarana (75 mg kofeiny) 120 mg
MHP
0000001712
Nowy
chat Komentarze (0)