search

DOCTOR'S BEST BENFOTIAMINE 300 60 VCAPS

99,00 zł

(99,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Właściwości DOCTOR'S BEST Benfotiamine 300 60vegcaps:

 • Wspomaga gospodarkę glukozową

 • Przyczynia się do zapobiegania powstawania stresu oksydacyjnego

 • Bioaktywna witamina B1

 • 4-krotnie większa biodostępność

 • Reguluje gospodarkę glukozową

 • Zapobiega glikacji białek

 • Usprawnia metabolizm energetyczny

 • Skład wzbogacony leucyną

 • Zawiera „neuroaktywną” benfotiaminę

 • Wspiera funkcje układu nerwowego

 • Wpływa korzystnie na zdrowie psychiczne  Co to jest Doctor's Best Benfotiamine?

  Benfotiamina (S-benzoilotiamino-O-monofosforan) jest syntetyczną pochodną tiaminy (witaminy B1) należącej do rodziny związków znanej jako allitryl. Benfotiamina jest rozpuszczalna w tłuszczu i bardziej biologicznie dostępna i fizjologicznie aktywna niż tiaminę. Benfotiamina pomaga utrzymać zdrowe komórki w obecności glukozy we krwi, zapewnia wsparcie przed stresem oksydacyjnym i wspomaga zdrowe starzenie się


  Jak to działa?

  Benfotiamina zwiększa poziom tiaminy pirofosforanu tiaminy (TPP), biologicznie czynnego koenzymu tiaminy i stymuluje transketolazę, enzym komórkowy niezbędny do utrzymania normalnych szlaków metabolicznych glukozy. Benfotiamina może znacznie poprawić stan tiaminy, zwłaszcza w porównaniu z regularnymi formami tiaminy. W randomizowanym, podwójnie ślepej próbie krzyżowej porównywaniu biodostępności benfotiaminy do 12 mg monoazotanu tiaminy (najczęstszej formy uzupełniającej witaminy B1) u 12 osób benfotiamina powodowała średnie 5-krotne zwiększenie stężenia tiaminy we krwi niż tiaminy mononitrate. Przy jednoczesnym zwiększeniu stężenia tiaminy w krwinkach czerwonych. Benfotiamina jest przekształcana w S-benzoilotiaminę (przez usunięcie O-monofosforanu przez przewód pokarmowy), który łatwo przechodzi przez komórki jelitowe i przekształca się w tiaminę.


  Dlaczego warto wybrać Doctor's Best Benfotiamine?

  Benfotiamina jest rozpuszczalna w tłuszczu i bardziej biologicznie dostępna i fizjologicznie aktywna niż tiaminę. Benfotiamina pomaga utrzymać zdrowe komórki w obecności glukozy we krwi, wspomaga stres oksydacyjny i wspomaga zdrowe starzenie się. Benfotiamina pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm glukozy przez zwiększenie ilości krwi i tkanki. Stężenie pirofosforanu tiaminy (TPP), biologicznie aktywna postać koenzymowa tiaminy TPP działa jako koenzym dla trzech krytycznych enzymów uczestniczących w metabolizmie glukozy: 1) transketolazy, 2) dehydrogenazy pirogronianowej i 3) a-ketogutaranu Dekarboksylazy. Te ostatnie dwa enzymy biorą udział w wykorzystaniu glukozy do paliwa. Tak więc TTP ma kluczowe znaczenie dla dostarczania energii przez komórkę.


  Dawkowanie Benfotiamine 300:

  Należy spożywać 1-2 kapsułki dziennie


  Składniki Benfotiamine 300:

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek
  Porcja jednorazowa: 1 kapsułka
  Ilość porcji w opakowaniu: 60

  W 1 kapsułce

  Zawartość

  %ZDS

  Benfotiamina 300 mg -

  L-Leucyna

  40 mg -
0000005828
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)