search

Laborell Kreatyna Monohydrat PURE CREATINE 500g

45,00 zł

(45,00 zł szt.)

Brutto

Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci proszku, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszelkiego rodzaju sporty, które w codziennej diecie

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Laborell czysty Monohydrat kreatyny 500g

Monohydrat Kreatyny to wysokiej jakości suplement diety w postaci proszku, zawierający skoncentrowaną dawkę monohydratu kreatyny. Opracowany został z myślą o osobach aktywnych fizycznie i uprawiających wszelkiego rodzaju sporty, które w codziennej diecie potrzebują uzupełnić poziom kreatyny. Produkt został dodatkowo przebadany aby każdy miał pewność co do składu i właściwości kreatyny Laborell.

Najlepsza rozpuszczalność na rynku dzięki rozdrobnieniu 200mesh!

Laborell Creatine Monohydrante to czysty monohydrat kreatynynie znajdziesz tutaj zapychaczy jak Tauryna czy witamina B6, które często są dodawane przez innych producentów, otrzymujesz najczystszą formę kreatyny. Aż 4400 mg kreatyny w jednej porcji!

Składniki: monohydrat kreatyny

Wartość odżywcza w jednej porcji 5g

  • Monohydrat kreatyny: 5000 mg
  • w tym kreatyna: 4395 mg

100 porcji wysokiej jakości kreatyny w jednym opakowaniu!

Sposób użycia: 1 porcję - 5g (1 płaska miarka) należy wsypać do naczynia z 150 ml-200 ml soku lub wody i wymieszać.

Co daje nam kreatyna?

  • Zwiększenie siły i wydolności: Kreatyna jest substancją naturalnie występującą w organizmie, odpowiedzialną za dostarczanie energii mięśniom. Stosowanie monohydratu kreatyny zwiększa ilość dostępnej energii, co pozwala na wydłużenie treningów i podniesienie obciążeń, co z kolei przekłada się na szybszy rozwój siły i masy mięśniowej.
  • Poprawa wydolności fizycznej: Kreatyna pomaga w zwiększeniu zdolności organizmu do przechowywania energii, co jest szczególnie ważne podczas intensywnego treningu. Dzięki temu można trenować dłużej i bardziej intensywnie, co przekłada się na poprawę wydolności fizycznej.
  • Wzrost masy mięśniowej: Badania naukowe wykazały, że suplementacja monohydratem kreatyny prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej. Działa to poprzez zwiększenie ilości wody w mięśniach oraz stymulowanie procesów anabolicznych.
  • Poprawa regeneracji: Monohydrat kreatyny pomaga w szybszej regeneracji mięśni po treningu. To oznacza, że możesz trenować częściej i bardziej intensywnie, minimalizując ryzyko przetrenowania.
LABORELL
5902488011699
2023-09-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: