search

6PAK KREATYNA MONOHYDRAT 120t CREATINE MONOHYDRATE

36,49 zł

(36,49 zł szt.)

Brutto

doskonały produkt na bazie monohydratu kreatyny,polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej,kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych,korzystny efekt

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

6PAK CREATINE MONOHYDRATE 120 TABLETEK

  • doskonały produkt na bazie monohydratu kreatyny,
  • polecany osobom dorosłym wykonującym ćwiczenia fizyczne o dużej,
  • kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych,
  • korzystny efekt jej stosowania jest obserwowany przy spożyciu 3 g dziennie,
  • zapewnia komfortowy sposób suplementacji – w formie tabletek,
  • w opakowaniu znajduje się 40 porcji.

Creatine to suplement diety w postaci tabletek zawierający monohydrat kreatyny. Jeżeli żyjesz na wysokich obrotach i często brakuje Ci czasu "na wszystko" to suplement diety w postaci tabletek jest idealnym rozwiązaniem! Nie musisz przygotowywać dodatkowego napoju, wystarczą 3 tabletki i możesz ruszać na trening!

Popularność kreatyny

Kreatyna cieszy się dużą popularnością wśród osób aktywnych fizycznie, a przede wszystkim wśród osób prowadzących intensywniejsze treningi. Czy wiesz dlaczego? Można znaleźć wiele ogólnodostępnych badań, które potwierdzają właściwości kreatyny. W publikacji z 2017 r. dotyczącej suplementacji kreatyny, autorzy (Kreider i wsp.) podają, że badania konsekwentnie wykazują, iż suplementacja kreatyną zwiększa śródmięśniową ilość kreatyny. Może być to pomocne w wyjaśnieniu obserwowanej poprawy wydajności ćwiczeń o wysokiej intensywności, która prowadzi do lepszych adaptacji treningowych. Badania dostarczyły wielu dowodów na to, że kreatyna może nie tylko poprawić wydajność ćwiczeń, ale także może odgrywać rolę w poprawie regeneracji po wysiłku oraz w tolerowaniu dużych obciążeń treningowych.

Monohydrat kreatyny jest najskuteczniejszym ergogenicznym suplementem diety obecnie dostępnym

I takie też jest oficjalne stanowisko International Society of Sports Nutrition, czyli Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego. W podanej wcześniej publikacji z 2017 r. określono jasno, że monohydrat kreatyny jest najskuteczniejszym ergogenicznym suplementem diety dostępnym obecnie dla osób aktywnych fizycznie, którego celem jest zwiększenie wydolności wysiłkowej oraz beztłuszczowej masy ciała podczas treningu. Odnośnie form kreatyny, to monohydrat jest jak do tej pory formą kreatyny najlepiej przebadaną jeśli chodzi o stosowanie w suplementach diety pod względem poboru mięśni i warunków do zwiększania zdolności wysiłkowej o wysokiej intensywności.

Zapamiętaj, że kreatyna zwiększa wydolność fizyczną

To ważna informacja, zwłaszcza jeśli jesteś osobą dorosłą wykonującą ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt jej stosowania obserwowany jest w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Creatine to świetna propozycja! Postać tabletek jest doskonałym sposobem na formę suplementacji. Postaw na monohydrat kreatyny i ciesz się swoimi treningami!

Składniki

Porcja: 3 tabletki

Porcji w opakowaniu: 40

Opakowanie: 120 tabletek

  • Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa:, Na 3 tabl., % RWS*, Na 1 tabl., % RWS*
  • Monohydrat kreatyny, 3000 mg, -, 1000 mg, -
  • w tym kreatyna, 2640 mg, -, 880 mg, -

Składniki: monohydrat kreatyny (62,5%), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

ZASTOSOWANIE

Suplement zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich i intensywnych ćwiczeń fizycznych, a także wspomaga przyrost masy mięśniowej i przyspiesza regenerację po treningu.

ZALECANA DZIENNA PORCJA

Spożywać 3 tabletki, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie, rano, przed treningiem lub bezpośrednio po treningu. Stosować w dni treningowe.

Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

5902811811101
2 Przedmioty
2023-09-12
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: