search

ACTIVLAB creatine tabs 300TAB kreatyna monohydrat

61,34 zł

(61,34 zł szt.)

Brutto

Creatine Tabs zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej na

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ACTIVLAB - CREATINE TABS - 300tabs

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej.

Creatine Tabs zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi.

Skład:
Porcja: 4 tab.
Porcji w opakowaniu: 75
Opakowanie: 300 tab.

Wartość odżywcza
w 4 tab.
Monohydrat kreatyny 4000 mg

Dawkowanie:
W dni treningowe: 4 tabletki rano na czczo, 4 tabletki po treningu i 4 tabletki przed snem.W dni nietreningowe: 4 tabletki rano na czczo, 4 tabletki przed snem.

ACTIVLAB
5907368860305
39 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: