• Obecnie brak na stanie
search

VITAL MAX TRI CREATINE MALATE 240 KAP

52,00 zł

(52,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

VITALMAX - Tri Creatine Malate - 240 kaps.

JABŁCZAN KREATYNY MEGA CAPSULES.

Suplement diety zawierający jabłczan kreatyny, taurynę, witaminę B6.
Najnowszej generacji preparat, zawierający w składzie jabłczan kreatyny (tricreatine malate). Jest to udoskonalona postać kreatyny o znacznie wyższym stopniu wchłaniania niż tradycyjny monohydrat.

Kreatyna jest jednym z suplementów, której skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny a w konsekwencji przyrost masy mięśniowej.

Jabłczan w porównaniu do monohydratu jest także bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny) co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach.

Przeznaczony do stosowania głównie w sportach siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, podnoszenie ciężarów) i wytrzymałościowych (kolarstwo, lekkoatletyka, piłka nożna).

Jabłczan kreatyny podany w formie kapsułek daje możliwość wygodniejszego dawkowania i precyzyjnego odmierzenia porcji.

Skład:
Porcja: 5 kap.
Porcji w opakowaniu: 48
Opakowanie: 240 kap.

Wartość odżywcza w 1 porcji
Jabłczan kreatyny 5000 mg
Tauryna 20,7 mg
Witamina B6 2,8 mg

Dawkowanie:
5-8 kapsułek w dwóch do czterech porcji, kreatynę należy spożywać 20-30 minut przed treningiem i bezpośrednio po treningu.

VITALMAX
0000000614
Nowy
chat Komentarze (0)