search

SWANSON SKRZYP POLNY 500MG 90 K

22,66 zł

(22,66 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Swanson Horsetail - co to jest za suplement i w jakim celu się go stosuje? Opis i charakterystyka odżywki.

Suplement marki Swanson zawiera skrzyp polny - zioło o pozytywnym wpływie zarówno na urodę, jak i na zdrowie. Swanson Horestail to bogactwo związków mineralny i substancji biologicznie czynnych. Skrzyp polny skutecznie przeciwdziała przedwczesnym oznakom starzenia się, ma dobroczynny wpływ na włosy, skórę i paznokcie. Jego działanie prozdrowotne opiera się na korzystnym wpływie na przemianę materii, uszczelnia naczynia krwionośne, a także wspomaga leczenie wielu chorób. Swanson Horsetail to doskonały suplement uzupełniający dietę w cenne związki mineralne i aktywne substancje odżywcze. Działa przeciwbakteryjnie, regenerująco i remineralizująco.

  Zalety stosowania Swanson Horsetail w kapsułkach:
 • każda kapsułka dostarcza 500 mg skrzypu polnego,
 • preparat wzmacnia włosy, skórę i paznokcie,
 • naturalny "pierwiastek urody",
 • uszczelnia naczynia krwionośne,
 • odżywka stanowi znakomite źródło naturalnej krzemionki,
 • wpływa korzystnie na przemianę materii.
Dlaczego warto stosować skrzyp polny w postaci taniego suplementu diety w kapsułkach Swanson Horsetail z USA?

Skrzyp polny Swanson Horsetail to znakomite naturalne źródło krzemionki. Dzięki niej skrzyp polny wykazuje tak szerokie zastosowanie. Krzem jest pierwiastkiem śladowym, którego ilość w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem, a ponieważ odgrywa bardzo ważną rolę w mineralizacji kości zapobiegając ich odwapnianiu, suplement Horsetail poleca się do regularnego stosowania osobom starszym. Krzem czuwa nad wilgotność tkanki łącznej, dlatego też zapewnia elastyczność i zdrowy wygląd skóry i przeciwdziała procesom tworzenia się zmarszczek. Krzem pochodzący ze skrzypu polnego czyni odżywkę Swanson Horsetail suplementem o wyjątkowych właściwościach i szerokim wpływie, zarówno na zdrowie, jak i urodę.

Skrzyp polny a uroda. Jaki wpływ na włosy, skórę i paznokcie ma skrzyp polny marki Swanson?

Ziele skrzypu polnego jest źródłem łatwo przyswajalnej krzemionki, która występuje we włosach, skórze i paznokciach w dużych ilościach. Dlatego też tani suplement dla kobiet Horsetail wykazuje dobroczynne działanie na włosy, skórę i paznokcie. Swanson Horsetail w kapsułkach zapewnia skórze elastyczność, przeciwdziała procesom starzenia się, wzmacnia kruche i łamiące się paznokcie, a także zapewnia zdrowy wygląd włosów. Odżywka Swanson Horsetail to tani naturalny suplement zapewniający zdrowy i ładny wygląd, a przede wszystkim działający odmładzająco.

Skrzyp polny a zdrowie. Jaki wpływ na zdrowie wykazuje odżywka Swanson Horsetail?

Swanson Horsetail dzięki dużej zawartość skrzypu polnego - aż 500mg skrzypu polnego w kapsułce - ma pozytywny wpływ zdrowie. Dzięki bogactwu związków mineralnych i wielu czynnych substancji odżywczych Horsetail w kapsułkach wykazuje dobroczynne działanie na cały organizm. Dobra rozpuszczalność soli mineralnych (głównie krzemionki) zawartych w skrzypie polnym marki Swanson umożliwia przenikanie ich do krwioobiegu i udział w wielu ważnych procesach w organizmie. Swanson Horsetail działa przeciwbakteryjnie i regenerująco. Krzemionka zawarta w suplemencie Horsetail bierze udział w mineralizacji kości, dlatego też polecana jest do stosowania po urazach w celu przyspieszenia regeneracji. Skrzyp polny Swanson Horsetail korzystnie wpływa na przemianę materii i wspomaga leczenie schorzeń układu pokarmowego. Odżywka nie tylko zdrowia, ale i dobrej kondycji fizycznej.

  Działanie skrzypu polnego na zdrowie - skutki stosowania Swanson Horsetail:
 • utrzymuje elastyczność naczyń krwionośnych,
 • wpływa korzystnie na przemianę materii,
 • wspomaga leczenie schorzeń układu pokarmowego (zgaga, wrzody),
 • ułatwia gojenie się ran,
 • zapobiega odwapnianiu kości,
 • działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne,
 • krzemionka przyspiesza wytwarzanie tkanki łącznej.
Dawkowanie i sposób użycia Swanson Horsetail:

Należy przyjmować jedną kapsułkę suplementu raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecane porcji do spożycia w ciągu dnia.

Uwaga: Nie zaleca się stosowania odżywki ze skrzypem polnym przez kobiety w okresie ciąży lub karmienia piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

  Opis i charakterystyka odżywki skrzyp polny w kapsułkach Swanson Horsetail:
 • 1 porcja = 1 kapsułka suplementu
 • Ilość w porcji w opakowaniu: 90
 • Zawartość opakowania: 90 kapsułek preparatu
Skład suplementu ze skrzypem polnym Swanson Horsetail:
Zawartość opakowania produktu W jednej porcji (1 kapsułka)
Skrzyp polny (z części nadziemnych)
(1% krzemionki)
500 mg
(5 mg)

Inne składniki amerykańskiego preparatu Swanson Horsetail 500mg:

Żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca).

SWANSON
0000001558
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)