• Obecnie brak na stanie
search

FA GLUTAMINA 300 CHRONI MIĘŚNIE PRZED KATABOLIZMEM

49,90 zł

(49,90 zł szt.)

Brutto

FA Nutrition Glutamine - bogate źródło glutaminy, jednego z najczęściej występujących w mięśniach aminokwasów (stanowi on 60% ogólnej ich puli). Sam preparat jest bezsmakowy, co warto podkreślić. Oznacza to, że z powodzeniem dodasz go do dowolnego szejka,

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

FA Nutrition

GLUTAMINE | 300g

  • Smak: Naturalny
  • Suplement diety

Opis produktu:

FA Nutrition Glutamine - bogate źródło glutaminy, jednego z najczęściej występujących w mięśniach aminokwasów (stanowi on 60% ogólnej ich puli). Sam preparat jest bezsmakowy, co warto podkreślić. Oznacza to, że z powodzeniem dodasz go do dowolnego szejka, gainera, czy też innej odżywki w proszku wymagającej wzmocnienia składu. Należy podkreślić, że l-glutamina jest jednym z najistotniejszych aminokwasów w organizmie. Preparat powstał z myślą o osobach ćwiczących rekreacyjnie, ale i o profesjonalnych sportowcach.

FA Nutrition Glutamine - dodatek witamin z grupy B nie jest przypadkowy. Wpływają bowiem na prawidłową pracę układu nerwowego (B6), redukcję zmęczenia (B6) oraz prawidłowy przebieg przemian energetycznych, jak i utrzymanie sprawności psychologicznej (B6). Przyczyniają się także do utrzymania prawidłowego tempa przemian glikogenu mięśniowego oraz utrzymania aktywności hormonalnej (B6).

Sposób użycia:

  • Zmieszać 1 miarkę proszku (5 g) z 150 - 250 ml wody. Spożywać 1 porcję bezpośrednio po treningu.

Zawartość w porcji:

  • L-glutamina: 5 g
  • Witamina B6: 1.4 mg

Składniki: L-glutamina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

5902448258409
Nowy
chat Komentarze (0)