• Obecnie brak na stanie
search

TREC L-GLUTAMINA XTREME 400 KAP KING SIZE

151,00 zł

(151,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TREC - L-Glutamine Xtreme - 400kaps

L-GLUTAMINE XTREME to udoskonalona formuła jednego z najpopularniejszych preparatów aminokwasowych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest glutamina.
Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśniowe, powodując utratę tkanki mięśniowej. Zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu (glutamina hamuje m.in. produkcję enzymów niszczących białka), przyśpieszając w ten sposób regenerację powysiłkową , co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych .

L-GLUTAMINE XTREME jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L glutaminy z jej bardziej stabilną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L glutaminy (NAG).
Spośród wielu form glutaminy to właśnie NAG jest najlepiej i najszybciej wchłanianą jej postacią . Powoduje to jeszcze szybszą wolumizację i regenerację komórek. Tempo syntezy białek jest szczególnie ważne w okresach około treningowych, kiedy priorytetem jest jak natychmiastowe zadziałanie preparatu i tu właśnie swoja rolę doskonale spełnia N-acetyl L glutaminy.
W okresach kiedy zależy nam wolniejszym ale równomiernym wchłanianiu preparatu, np.:podczas dłuższych godzin pojawiającego się katabolizmu wysiłkowego, to właśnie L glutamina zapewnia mięśniom antykataboliczną ochronę.

L glutamina firmy Trec Nutrition wyprodukowana przez japońskie laboratorium Kyowa. Produkt ten charakteryzuje się najwyższą czystością oraz minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność do organizmu. Preparat jest śnieżnobiałym proszkiem o bardzo dobrej rozpuszczalności.

Skład:
Porcja: 3 kap.
Porcji w opakowaniu: 133
Opakowanie: 400 kap.

Wartości odżywcze
w 1 porcji
L-Gutamina, N-Acetyl L-Glutamina 4200mg

Dawkowanie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 6-9 kapsułek. W dni treningowe: L-GLUTAMINE XTREME najlepiej przyjmować: rano 2 kaps., bezpośrednio po treningu od 3-5 kapsułek, i 2 kapsułki przed snem.W dni nietreningowe: L-GLUTAMINE XTREME najlepiej przyjmować: 3 razy dziennie po 2-3 kaps. co 6 godz.

TREC
0000000877
Nowy
chat Komentarze (0)