search

SCITEC G-BOMB 500G

89,00 zł

(89,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Matrix glutaminowy to najlepsze glutaminy w jednej odżywce
Nie ma chyba sportowca, którego trzeba by przekonywać o wspomagającej skuteczności glutaminy. Egzystuje powszechna opinia, że glutamina jest najsilniejszym antykatabolikiem.

Cechy charakterystyczne odżywki Scitec G-Bomb:

  • najlepsze glutaminy w jednym matriksie!
  • najbardziej stabilne formy!

  • najwyższa biodostępność!

  • wygodne poporcjowane saszetki, ułatwiające dawkowanie!

  • dostępny również o smaku zimnej herbaty!


Glutamina zawarta w G-BOMB zwiększa syntezę protein, obniża możliwość uszkodzenia mięśni, obniża poziom kortyzolu i zwiększa objętość komórek. Dodatkowo glutamina może podnieść poziom hormonu wzrostu do granc możliwości. Ten aminokwas stabilizuje poziom cukru we krwi, może zwiększyć zapasy glikogenu i redukuje zapotrzebowanie na cukier. Badania pokazały, że po intensywnym treningu poziom glutaminy w organizmie może obniżyć się nawet o 50 %.

Jedynym problemem związanym z suplementam glutaminoymi jest to, iż zawierają one wolną formę L-glutaminy, która jest bardzo wrażliwa i nietrwała. Rozwiązaniem tego problemu jest suplement SCITEC G-BOMB , oparty na zastrzeżonej mieszance „multi-vector advanced glutamine matrix”, która zawiera 4 rodzaje glutaminy.

Glutamina jest jedynym w swoim rodzaju, niepowtarzalnym aminokwasem, o fundamentalnym znaczeniu dla gospodarki białkowej, czyli azotowej. Stanowi najważniejszy, podstawowy magazyn i dystrybutor organicznego azotu, tworzący przeważającą pulę tzw. azotu poza białkowego.

Na ogół wszyscy pamiętamy, że procesy kataboliczne, prowadzące do strat masy mięśniowej, przybierają na sile w trakcie i bezpośrednio po zakończeniu treningu (katabolizm wysiłkowy) oraz podczas odpoczynku nocnego (katabolizm poabsorpcyjny). Jakkolwiek istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy, to najważniejsza związana jest właśnie z aktywnością glutaminy.

SCITEC G- BOMB to:

  • glutamina acetylowana

  • glutamina estryfikowana

  • glutamina w formie dipeptydów

  • wolne formy glutaminy

 

SKŁAD

Zawartość opakowania odżywki: w jednej porcji 14g
Węglowodany 3,5g
- w tym cukry 0g
Kalorie 14g
Kwas Foliowy 30 mcg
G-Bomb Matrix
- Micronized Lglutamina, L-Alanine,Lglutamina, L-Glutamic Acid, AKG (Alpha-Ketoglutarate), Pteroyl-L-Glutamic Acid
- Auxiliary Complex: Citrus Fruit extract (Naringin), Bioperine
10,050 mg

Pozostałe składniki: L-glutamina, Maltodextrin, Anti-Caking Agent (Tricalcium Phosphate), Flavoring (Black Tea, Lemon), Coloring (Gold), Citrus Fruit extract, Artificial Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Alpha-Ketoglutarate Calcium, L-Alanine, L-Glutamic Acid, mikronizowana glutamina, Bioperine® (Piper nigrum extract), Folic Aci

 

SPOSÓB UŻYCIA

14g odżywki należy wymieszać w 300-400 ml wody. Wypić jedną porcję 30 minut przed lub w trakcie treningu. Suplement diety może okazać się skuteczny także o innych porach dnia, np. po przebudzeniu lub przed snem. Scitec G-Bomb 2.0 może być stosowany kilka razy dziennie aby maksymalnie zahamować katabolizm.

SCITEC
0000003336
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)