• Obecnie brak na stanie
search

TREC TRIBULON BLACK 120 KAP

69,00 zł

(69,00 zł szt.)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TREC - Tribulon BLACK - 120caps

TRIBULON BLACK to profesjonalna formuła wspomagająca substancję męską zawierająca ultra-skoncentrowany ekstrakt z  Buzdyganka Ziemnego, standaryzowany na rekordową – 95% zawartość bioaktywnych saponin. TRIBULON BLACK dostarcza naturalnych steroidów roślinnych wspomagających produkcję i sekrecję endogennego substancji męskiej – wpływającą na procesy syntezy białek w organizmie i regulującego popęd płciowy. Składniki te wykazują korzystny wpływ na budowę masy mięśniowej, tempo spalania tkanki tłuszczowej oraz efektywność regeneracji potreningowej u sportowców i osób aktywnych fizycznie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego jednym budowanie masy przychodzi łatwo, a inni walczą o każdy kilogram mięśni? Dostępność składników budulcowych i mocny trening są bardzo ważne, ale naczelną władzę nad wzrostem mięśni sprawują substancję organiczne. Spośród wszystkich substancji o znaczeniu regulatorowym to właśnie one posiadają największy wpływ na intensywność procesów wzrostowych. Najważniejszym z nich jest substancja męska, który odpowiada nie tylko za podstawowe męskie cechy płciowe. W  reakcji na jego działanie syntezowane są nowe, niezbędne w trakcie regeneracji i rozbudowy mięśni proteiny. Substancja męska przenosi więc swoisty sygnał metaboliczny w głąb komórek – rozkaz, którego wykonanie umożliwia ciągłą adaptację wysiłkową i regenerację po ciężkich treningach. TRIBULON BLACK to najwyżej jakości preparat naturalnie wspomagający produkcję substancji męskiej. Charakteryzuje się rekordowo wysoką zawartością niezwykle aktywnych, naturalnych steroidów roślinnych. Pochodzą one z zioła -  Buzdyganek Ziemny, które od wieków cenione jest za swoje działanie afrodyzjakalne i tonizujące. TRIBULON BLACK to ultra-skoncentrowana formuła, bazująca na skoncentrowanym ekstrakcie z Buzdyganka

JAK DZIAŁA SUBSTANCJA MĘSKA?


Aby dobrze zrozumieć specyfikę wpływu substancji męskich na organizm musimy najpierw poznać w jaki sposób jest on produkowany. Znajdujące się w jądrach komórki śródmiąższowe (Leydiga) pobudzane przez substancję luteinizującą (LH) wytwarzają codziennie około 6–7 mg tego silnie androgennego składnika. Podobnie jak większość substancji , substancja męskiej transportowany jest  we krwi w postaci nieaktywnej – jako kompleks z białkiem transportowym SHGB. Około 7% substancji męskiej (T) może ulegać redukcji do 5-α-dihydrotestosteronu (DHT), który działa od niego prawie 5 razy silniej. Niewielka część tej męskiej substancji (około 0,3%) przekształcana jest przez enzym – aromatazę do estradiolu. Niestety nie jest to korzystne dla rozwoju muskularnej sylwetki. W przeciwieństwie do odpowiedzialnych za męski wygląd: sybtsnacja męska i DHT (regulujących maskulinizację), estradiol wywołuje efekt przeciwny – pobudza rozwój cech żeńskich (feminizację). To właśnie dlatego niektórzy z nas mają większą tendencje do wiązania wody pod skórą oraz rozwoju tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach sutków, bioder, ud i pośladków. W przeciwieństwie do czynnika wzrostu, receptory specyficzne dla substancji męskiej nie znajdują się na powierzchni, ale we wnętrzu komórki – w jej jądrze i cytoplazmie. Po związaniu z receptorem jądrowym dochodzi do aktywacji sekwencji DNA i startu procesu transkrypcji – który zapoczątkowuje biosyntezę protein. Substancja męska wywołuje zatem w mięśniach bezpośredni efekt syntezy białek, prowadząc do przyrostu czystej tkanki mięśniowej.

OD CZEGO ZALEŻY POZIOM SUBSTANCJI MĘSKIEJ  W ORGANIZMIE?

Istnieje wiele czynników które mogą zaburzać naturalną produkcję i wydzielanie tej cennej substancji. U większości mężczyzn poziom substancji męskiej osiąga swoje maksimum w okolicy 25 roku życia, później jego synteza ulega osłabieniu. Efekt ten może być dodatkowo potęgowany przez stres, alkohol, papierosy, źle zbilansowaną dietę bogatą w nasycone kwasy tłuszczowe i proste cukry, czy też niski poziom aktywności fizycznej. Spadek poziomu substancji męskiej nie tylko odbija się na naszej sprawności seksualnej, ale także zaburza naturalny bilans związków chemicznych. W skutek czego spada tempo metabolizmu i zmieniają się proporcje składu naszego ciała. Coraz trudniej jest nam wtedy utrzymać estetyczną i dobrze umięśnioną sylwetkę. Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na zwiększenie produkcji własnej substancji męskij. Zdrowy tryb życia, odpowiednia ilość snu i wysoki poziom aktywności fizycznej, w połączeniu z racjonalną dietą pomogą nam zoptymalizować gospodarkę  W pożywieniu występuje także wiele cennych składników, które wyizolowane i spożyte w odpowiednio wysokich ilościach, bezpośrednio przekładają się na szybkość syntezy i stopień wydzielania się substancji męskiej.

SUBSTANCJA MĘSKA A DIETA

Sposób odżywiania się ma ogromny wpływ na produkcję endogennej substancji męskiej, na jego wydzielanie oraz okres aktywności w organizmie. Musimy jeść regularnie i w żadnym wypadku nie powinniśmy eliminować tłuszczu z diety, ponieważ bazą do produkcji substancji męskiej są związki tłuszczowe tj. cholesterol. Najlepiej jest więc spożywać nienasycone kwasy tłuszczowe. Bardzo ważny jest także poziom niektórych kluczowych minerałów: cynku, selenu i magnezu. Składniki te są nie tylko niezbędne do samego procesu produkcji substancji męskiej w jądrach, ale także ograniczają jego biologiczną dezaktywację. Od wielu lat trwają badania naukowe nad wpływem naturalnych składników roślinnych na poziom substancji męskiej. Analizowano wiele ziół tradycyjnie stosowanych jako afrodyzjaki i środki zwiększające libido. Naukowcy chcieli przekonać się, które konkretnie zawarte w nich związki chemiczne wywierają korzystny wpływ na męską gospodarkę substancji chemicznych. W tym celu izolowano tysiące składników z bardzo wielu gatunków roślin. Okazało się, że nie jeden związek, a cała ich grupa ma szczególnie korzystny wpływ na produkcję substancji męskiej. Mowa tutaj o saponinach steroidowych. Chemiczny szkielet ich cząsteczek jest bardzo podobny do struktury tej substancji męskiej. Dzięki temu organizm może wykorzystywać saponiny steroidowe jako bazę do produkcji własnych substancji steroidowych, w tym również substancji męskiej. Rośliną, która przykuła szczególną uwagę badaczy jest buzdyganek ziemny. Zawarte w nim roślinne analogi steroidowe mogą zwiększać aktywność substancji lutenizującej (LH), który zawiaduje produkcją substancji męskiej w jądrach. Dostarczają one także niezbędnego budulca do syntezy endogennej substancji męskiej, a także stymulują jego sekrecję i pomagają zoptymalizować jego poziom w organizmie. Substancje zaware w buzdyganku ziemnym wpływają co prawda na równowagę substancji chemicznych ludzkiego ustroju, ale działają jedynie w zakresie optimum poziomu substancji męskiej nakreślonego przez wartość fizjologiczną. Dzięki nim możemy maksymalnie wykorzystać nasz naturalny potencjał syntezy, bez sięgania po nielegalne wspomaganie. TRIBULON BLACK zawiera ekstrakt buzdyganka ziemnego o unikatowo wysokim stopniu koncentracji saponin steroidowych. Preparat standaryzowany jest na 95% zawartość tych aktywnych analogów substancji męskiej. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku, TRIBULON BLACK zawiera skoncentrowane składniki aktywne, a nie mało wartościowy „susz” roślinny. Zawartość saponin steroidowych w preparacie jest stale monitorowana, po to aby zapewnić maksymalny pro-testosteronowy potencjał już od pierwszej dawki.

KOMU POLECANY JEST PREPARAT?

TRIBULON BLACK polecany jest jako uzupełnienie diety w skoncentrowane saponiny steroidowe. Są one prekursorami służącymi do biosyntezy endogennej substancji męskiej. Preparat optymalizuje przebieg procesów syntezy, pobudzając budowę beztłuszczowej masy ciała u sportowców i przyspieszając spalanie nagromadzonego pod skórą tłuszczu. Sprawdzi się on doskonale również u osób, które ze względu na prowadzony tryb życia lub wiek odczuwają pierwsze objawy niedoborów hormonalnych takie jak obniżenie sprawności seksualnej czy brak witalności.

Skład:
Porcja: 2 kapsułki
Ilość porcji: 60
Opakowanie: 120 kapsułek

Wartość odżywcza: w 100g w 2 kaps.
Wartość energetyczna 208kJ / 50kcal 4kJ / 1kcal
Białko 12,44 g 0,22 g
Węglowodany 0 g 0 g
Tłuszcze 0 g 0 g

buzdyganek ziemny

86,67 g 1560 mg
w tym 95% saponin

Dawkowanie:
Zalecana dzienna porcja to 2 kapsułki. Preparat popić 300 ml wody. W dni treningowe: 2 kapsułki 30 min. przed treningiem. W dni nietreningowe: 2 kapsułki 30 min. przed snem.

TREC
0000000286
Nowy
chat Komentarze (0)