search

HIMALAYA ABANA 60 TABS regulacja cholesterolu

32,78 zł

(32,78 zł szt.)

Brutto

Abana jest ziołowym preparatem regulującym poziom cholesterolu, trójglicerydów, obniża poziom lipoprotein (LDL) i podwyższa poziom lipoprotein (HDL), które ochraniają układ krążenia.Zapobiega zlepianiu się płytek krwi.Poprawia pracę serca (ma właś

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Abana   (Producent Himalaya)
1 szt. Abana  = 60 Tabletek

Abana jest ziołowym preparatem regulującym poziom cholesterolu, trójglicerydów, obniża poziom lipoprotein (LDL) i podwyższa poziom lipoprotein (HDL), które ochraniają układ krążenia.

Zapobiega zlepianiu się płytek krwi.

Poprawia pracę serca (ma właściwości kardioprotekcyjne).

Działanie:

Abana zmniejsza wrażliwość serca do stymulacji receptorów adrenergicznych (leków, które stymulują układ nerwowy). Abana stabilizuje również podwyższone ciśnienie krwi (skurczowe ciśnienie krwi, gdy serce jest zamawiający), a ciśnienie rozkurczowe (minimalne ciśnienie tętnicze w czasie relaksu i rozszerzenie krwi wypełnione komory serca). Abana skutecznie redukuje fizyczne, chemiczne i biologiczne , które stres normalizuje funkcje serca . Hamuje agregację płytek krwi, lek zmniejsza nieprawidłowe przyleganie i agregację płytek krwi. Dlatego też korzystne jest, sercowo-naczyniowych i naczyniowo-mózgowych, w warunkach, które wymagają hamowania agregacji płytek krwi.

Wskazania:-

Hiperlipidemia.

Łagodne i średnio zaawansowane nadciśnienie tętnicze.

Choroby naczyń krwionośnych serca.

Choroby naczyń krwionośnych mózgu.

Wspomagająco w leczeniu choroby niedokrwiennej serca.

W przypadkach zagrożenia zawałem.

Jako adiuwant w leczeniu dusznicy bolesnej.

Skład:

Arjuna (Arjuna) jest silnym hipolipidemicznym (zmniejszenie stężenia lipidów we krwi), odpowiedzialne za zmniejszenie stężenia cholesterolu całkowitego i trójglicerydów, a tym samym pomaga w zarządzaniu miażdżycą.

Jakna, zapobiega uszkodzeniom oksydacyjnym zioło do serca i stabilizuje ciśnienie krwi.

Indian bdellium (Guggul) skutecznie obniża poziom trójglicerydów, poziom całkowitego cholesterolu i poziom wolnych kwasów tłuszczowych, przez lipolizy wątroby (Podział lipidów w wątrobie), zwiększone wydalanie kwasów żółciowych, hamowanie biosyntezy cholesterolu w wątrobie (produkcję cholesterolu w wątroby) i hamowanie utleniania LDL.

Dawkowanie:

1 tabletka dwa razy dziennie po posiłku.

Opakowanie: 60 tabletek.

Preparaty Himalaya to suplementy zdrowia.

HIMALAYA
8901138503635
7 Przedmioty
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: