search

ACTIVLAB CARBOMAX ENERGY CYTRYNA 3KG węglowodany

49,89 zł

(49,89 zł szt.)

Brutto

Carbomax Energy Power utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczenia. Preparat wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupeł

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ACTIVLAB Carbomax Energy Power 3000g

Smak: cytryna

Carbomax Energy Power stanowi idealne źródło energii polecane sportowcom obciążonym bardzo dużym wysiłkiem fizycznym: szczególnie w sportach wytrzymałościowo-siłowych, siłowych i wytrzymałościowych (kolarstwo, biegi itp.). Zapewnia systematyczne i długotrwałe dostarczanie energii podczas intensywnego wysiłku fizycznego - glukoza wchłania się bardzo szybko i dostarcza energii natychmiast po spożyciu preparatu, zaś maltodekstryny dostarczają energię stopniowo w dalszej fazie wysiłku.

EXTRA MOCNY KONCENTRAT WĘGLOWODANOWY:

  • Niezawodne i trwale działające źródło energii
  • Zawiera mono-,di-,polisacharydy
  • Zawiera glukozę i maltodekstryny
  • Występuje w wielu oryginalnych smakach
  • Łatwo rozpuszczalny zastrzyk energii

Carbomax Energy Power utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi, co opóźnia objawy zmęczenia. Preparat wzbogacony jest odpowiednią ilością składników mineralnych (sód, potas, wapń i magnez), które dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają tracone elektrolity i są odpowiedzialne za prawidłową pracę skurczu mięśni. Carbomax Energy Power niweluje uczucie znużenia i wyczerpania wysiłkiem fizycznym, dzięki czemu pomaga przezwyciężyć kryzysy podczas intensywnego treningu.

Zawartość: w 100 g

  • Wartość energetyczna: 359 kcal (1400,7 kJ)
  • Białko: max 0,15 g
  • Węglowodany: 93,5 g
  • Tłuszcz: 0 g
  • Witaminy i minerały

Sposób użycia: Preparat spożywa się w formie napoju w zależności od zapotrzebowania organizmu czy trenowanej dyscypliny sportowej. Roztwór hipertoniczny - stosowany najczęściej po wysiłku w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. W celu przygotowania roztworu hipertonicznego należy rozpuścić 30g preparatu w 200 ml schłodzonej wody (np. 60g w 400 ml wody). Roztwór izotoniczny - przeznaczony do błyskawicznego uzupełniania strat energetycznych i wodno-elektolitowych powstałych podczas wysiłku. W celu przygotowania roztworu izotonicznego należy rozpuścić 20 g preparatu w 200 ml schłodzonej wody (np. 60g w 600 ml wody).

ACTIVLAB
0000001814
4 Przedmioty
Nowy
chat Komentarze (0)