• Nowy
search

GENIUS NUTRITION FURY SHOT 80ML PREWOROKUT

6,50 zł

(6,50 zł szt.)

Brutto

Zwiększa pompę mięśniowąPobudzaPoprawia skupienieWspiera regeneracjęZwiększa wytrzymałość

Ilość

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wynieś swój trening na nowe wyżyny, w oparciu o formułę złożoną wyłącznie z najczystszych i aktywnych form składników.

Właściwości produktu
EKSTREMALNY EFEKT POMPY PRZYCZYNIA SIĘ DO WYSOKIEJ KONCENTRACJI NA TRENINGU WZMAGA REZERWY SIŁOWE I WYTRZYMAŁOŚĆ NASILA ANABOLIZM I ODŻYWIANIE MIĘŚNIOWE

Impuls, który zabierze Cię poza granice, gdzie niemożliwe staje się możliwe, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a rezultaty pojawiają się natychmiast. Energia, pompa, koncentracja, wytrzymałość i siła eksplodują poza maksymalny potencjał! Fury Extreme to nie tylko przedtreningówka, to najważniejsza broń w Twoim arsenale. Fury Extreme opiera się na najbardziej zaawansowanych super składnikach, które dają początek najbardziej wściekłym treningom w twoim życiu! Każdy składnik ma maksymalną czystość i wydajność, ponieważ my w Genius Nutrition wiemy, że jakość jest najważniejsza, jeśli chodzi o wyniki i produkt naprawdę najwyższej jakości.
BETA-ALANINA
Jest to niezwykle ważny aminokwas do produkcji karnozyny. Dla tych, którzy o nim nie słyszeli, karnozyna jest podstawowym elementem białka, który znajduje się w największej ilości w mięśniach i ma pozytywny wpływ na zapobieganie starzeniu się, prawidłowe funkcjonowanie mięśni i rozwój masy mięśniowej. Beta-alanina odgrywa ważną rolę w wytwarzaniu karnozyny, ponieważ pomaga transportować większą ilość karnozyny w mięśniach, które w przeciwnym razie zostałyby utracone w przewodzie pokarmowym. Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to jedyna zaleta beta-alaniny. Podawanie beta-alaniny ma jeszcze więcej zalet.Bardzo ważną właściwością beta-alaniny jest to, że zmniejsza zmęczenie mięśni. Podczas treningu kwasy gromadzą się w mięśniach, co prowadzi do zmęczenia i skrócenia treningu. Tutaj właśnie do akcji wkracza beta-alanina. Jak było wspomniane wcześniej, beta-alanina odgrywa bardzo ważną rolę w produkcji karnozyny. Karnozyna działa jak bufor, utrzymując normalną równowagę kwasu w mięśniach. W rezultacie możesz trenować intensywniej przez dłuższy czas, bez zmęczenia mięśni, z widocznym wpływem na rozwój masy mięśniowej.Kolejna zaleta beta-alaniny wiąże się ze zwiększoną wydajnością podczas treningu, a zwłaszcza podczas ćwiczeń beztlenowych. Beta-alanina pomaga zmniejszyć skutki zmęczenia mięśni, zmniejszając gromadzenie się kwasu w mięśniach. Według badań największa ilość kwasu gromadzi się w ćwiczeniach beztlenowych, a zwłaszcza w bardzo intensywnych i krótkotrwałych ćwiczeniach, takich jak trening siłowy. Tak więc beta-alanina jest bardzo skuteczna dla tych, którzy ćwiczą taką aktywność fizyczną.
TAURYNA
Jest to aminokwas endogenny, co oznacza, że organizm może go naturalnie syntetyzować, w przeciwieństwie do aminokwasów egzogennych, których sam nie jest w stanie wyprodukować. Jednak fakt, że organizm może wytwarzać taurynę naturalnie, nie oznacza, że jej suplementacja nie przynosi korzyści. Oprócz tego, że jest wytwarzany przez organizm, tauryna występuje naturalnie w żywności, takiej jak ryby, mięso i produkty mleczne. Odgrywa ważną rolę w kilku procesach zachodzących w organizmie, przyczyniając się do jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto pracownicy służby zdrowia wykazali, że jeśli organizm nie wytwarza lub nie przyjmuje wystarczającej ilości jedzenia, przyjmowanie suplementu tauryny jest niezbędne. Ten aminokwas jest bogaty w siarkę, a jego nazwa pochodzi od łaciny, od słowa „byk”, co oznacza „byk”. Zignoruj absurdy w mediach społecznościowych dotyczące faktu, że tauryna jest „pozyskiwana z nasienia byka”. Jest to całkowicie błędna informacja, ponieważ w rzeczywistości tauryna jest wydobywana z żółci zwierzęcia. Tauryna bierze udział w wielu procesach organizmu na różne sposoby. Na przykład chroni serce i układ sercowo-naczyniowy dzięki działaniu przeciwutleniającemu przeciwko szkodliwemu cholesterolowi LDL. Pomaga również poprawić zdrowie mózgu. Dla osób zainteresowanych utratą masy ciała i doskonałymi wynikami sportowymi, tauryna działa rozszerzająco na naczynia krwionośne, rozszerzając naczynia krwionośne w celu bardziej wydajnego krążenia dotlenionej krwi do wszystkich komórek w ciele. Zatem ma działanie stymulujące bez wyraźnych skutków ubocznych innych substancji, takich jak kofeina. Ale najważniejsze zalety tauryny związane są z kulturystyką, ponieważ przyspiesza syntezę białek, zwiększając jednocześnie wrażliwość na insulinę.
JABŁCZAN L-CYTRULINY 2:1
Najlepsze składniki, wspaniały efekt pompowania i maksymalna energia dzięki kwasowi jabłkowemu. Wszystko to jest możliwe, ponieważ cytrulina jest skutecznie przekształcana w organizmie, a arginina jest metabolicznym prekursorem tlenku azotu (tj. Jest używana do jego produkcji). Tlenek azotu (NO) jest silnym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, co oznacza, że ??rozszerza naczynia krwionośne. Przez rozszerzone naczynia krwionośne mięśnie otrzymują więcej krwi, a tym samym więcej składników odżywczych. Oznacza to zwiększoną siłę i lepsze odzyskiwanie, które poczujesz, jak tylko zaczniesz używać Fury Extreme. Składniki, których użyliśmy do stworzenia tego produktu, mają najlepszą koncentrację i czystość, aby zapewnić Ci wyjątkowe wrażenia podczas treningu.
KOFEINA
Kofeina ma działanie stymulujące, ponieważ ingeruje w reakcje chemiczne w mózgu, blokując niektóre substancje, które powodują, że czujemy się zmęczeni, śpiący i letargiczny. Na przykład jedną z takich substancji jest adenozyna, która wywołuje uczucie letargu po związaniu z receptorami adenozyny w mózgu. W rezultacie aktywność neuronalna jest zmniejszona. Ale dla tych wyspecjalizowanych receptorów kofeina i adenozyna są prawie identyczne, więc kofeina będzie z nimi związana. Jednak kofeina ma zupełnie inne działanie niż adenozyna, indukując zamiast skutków letargu i senności, efekt stymulujący, który czyni nas bardziej energicznymi i czujnymi. Kofeina blokuje również adenozynę, intensyfikując aktywność neuronową dla dodatkowej energii i uwagi. Jednak na tym nie kończy się, ponieważ wytwarzana jest również adrenalina, przysadka mózgowa wykrywa różnicę i przekazuje sygnał do nadnerczy w celu wytworzenia adrenaliny. Oczywiście zwiększenie energii jest główną korzyścią kofeiny. Kiedy czujesz się zmęczony lub masz trudności z koncentracją, kofeina znacznie zwiększa energię, ale przez ograniczony czas, dlatego Fury Extreme zawiera 300 mg kofeiny.
L-TYROZYNA
Ma wielorakie działanie, przynosząc tym samym liczne korzyści dla organizmu ludzkiego, które wymienimy poniżej. Po pierwsze, tyrozyna pomaga organizmowi wytwarzać neuroprzekaźniki, które odgrywają istotną rolę w poprawie nastroju, koncentracji i uwagi. Na przykład jednym z tych neuroprzekaźników jest dopamina, substancja, która sprawia, że czujemy się szczęśliwi i zrelaksowani. Inne neuroprzekaźniki to adrenalina i noradrenalina, które regulują sposób, w jaki reagujemy na stres. L-tyrozyna odgrywa również szczególnie ważną rolę w syntezie białek, procesie, w którym organizm syntetyzuje nowe białka mięśniowe, zastępując stare lub zdegradowane. W sumie do syntezy białek potrzeba około 20 aminokwasów, a tyrozyna jest jedną z najważniejszych. Synteza białek jest niezbędna nie tylko do wzrostu i regeneracji mięśni, ale także do rozwoju i regeneracji komórek.

SPOSÓB STOSOWANIA
Zalecana dzienna porcja: 40 ml (zawartość 1 buteleczki=80 ml) 1x dziennie, stosować 10-15 minut przed treningiem. Przed użyciem wstrząsnąć.

SKŁADNIKI
woda, beta-alanina, tauryna, jabłczan l-cytruliny (2:1), l-teanina, kofeina, fosforan trójwapnia (substancja przeciwzbrylająca), aromaty, sukraloza (sub. słodząca), acesulfam K (sub. słodząca), Neotame®, benzoesan sodu (sub. konserwująca), sorbinian potasu (sub. słodząca), maltodekstryna.OSTRZEŻENIE: Produkt zawiera kofeinę (160 mg kofeiny w 1 porcji 40ml). Nie stosować u osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób chorujących na nadciśnienie, choroby serca, lub mających kłopoty ze snem.
Informacja żywieniowa 1 porcja 100ml
Fury Shot 40 ml 100 ml
beta-alanina 2000 mg 5000 mg
tauryna 800 mg 2000 mg
jabłczan l-cytruliny 800 mg 2000 mg
l-teanina 160 mg 400 mg
kofeina bezwodna 160 mg 400 mgzalecane dzienne spożycie nie ustalone
Informacje dodatkowe
Suplement diety / środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie, boku lub wieczku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety zawierającej informacje o produkcie.

5402987658789
24 Przedmioty
2022-07-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)