search

PHARMOVIT PALMA SABAŁOWA 90 KAPSUŁEK

34,37 zł

(34,37 zł szt.)

Brutto

Palma sabałowa 4:1 Palma sabałowa wspiera porost włosów i pomaga w ich utrzymaniu. Pomaga zachować prawidłowy stan dróg moczowych u osób z łagodnym przerostem prostaty.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Saw palmetto w kapsułkach
Palma sabałowa
Palma sabałowa wspiera porost włosów i pomaga w ich utrzymaniu. Pomaga zachować prawidłowy stan dróg moczowych u mężczyzn w wieku 45+.

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę dziennie. Popić wodą (250 ml). Zalecana porcja dzienna to 1 kapsułka.

Środki ostrożności:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania:
Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Składniki
Ekstrakt 4:1 z owoców palmy sabałowej (Serenoa repens); żelatyna

Składniki w porcji dziennej 1 kapsułka
Ekstrakt 4:1 z owoców palmy sabałowej

(Serenoa repens)

400,00 mg
 

Produkt nie zawiera substancji wypełniających.

Saw palmetto to mała palma pochodząca z południowo-wschodnich Stanów Zjednoczonych. Jego owoce zostały wykorzystane w medycynie przez Seminole Tribe na Florydzie.
Obecnie Saw Palmetto jest stosowany jako suplement diety na objawy moczowe związane z powiększeniem gruczołu krokowego (zwanego także łagodnym rozrostem gruczołu krokowego lub BPH), a także na przewlekły ból miednicy, zmniejszenie popędu płciowego, migrenę, wypadanie włosów i inne dolegliwości.
Ekstrakty z owoców palmy sabałowej stosuje się w tabletkach lub kapsułkach. Saw Palmetto był również stosowany jako zmielone, suszone lub całe jagody, płynny ekstrakt lub herbata.
Jak dużo wiemy?
Rygorystyczne, dobrze przeprowadzone badania oceniają palmę sabałową pod kątem objawów ze strony układu moczowego związanych z powiększeniem prostaty u mężczyzn.
Znacznie mniej wiadomo na temat stosowania saw palmetto jako suplementu diety do innych celów zdrowotnych lub przez inne grupy ludzi.

Saw Palmetto a leczenie prostaty ?

Ekstrakty z owoców palmy sabałowej są najpopularniejszymi produktami botanicznymi dla BPH. Uważa się, że składnikami aktywnymi są mieszanina kwasów tłuszczowych, fitosteroli i alkoholi. Proponowane mechanizmy działania to działanie antyandrogenne, hamowanie 5-alfa-reduktazy i działanie przeciwzapalne.

Zalecana dawka to 160 mg doustnie dwa razy na dobę. Badania wykazują znaczną subiektywną poprawę objawów bez obiektywnej poprawy parametrów urodynamicznych

PHARMOVIT
5902811233774
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: