search

PVL MUTANT TEST - 180 KAPS

129,00 zł

(129,00 zł szt)

Brutto

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Regulamin sklepu

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PVL - MUTANT TEST - 180kaps

Jeszcze nikt do tej pory nie stworzył mocniejszej anabolicznej formuły niż MUTANT TEST, którego najszybsza zdolność do zwiększania stężenia testosteronu została klinicznie udowodniona.  TestoSurge™ to zastrzeżony, bliski opatentowaniu związek chemiczny o działaniu fizjologicznym i bioaktywnym zawarty w MUTANT TEST. Jego zdolność do szybkiego podnoszenia i ochrony poziomu twojego testosteronu może sprawić, że twoja siła oraz mięśnie ulegną szalonemu przyrostowi. Tylko MUTANT TEST zawiera ten zadziwiający, nowy składnik, który z całą pewnością pozwoli ci osiągnąć niezrównany stan testosteronu. Zapomnij o długim oczekiwaniu na oszałamiające efekty. Teraz możesz mieć więcej energii w przeciągu kilku godzin!

MUTANT TEST to wyjątkowy preparat o podwójnym działaniu, który dla ochrony oraz maksymalnego podniesienia poziomu testosteronu: a) blokuje enzym aromatazę oraz b) minimalizuje przemianę testosteronu do DHT (dihydrotestosteronu). DHT jest męskim hormonem, któremu przypisuje się negatywne, androgenne skutki uboczne. Poprzez blokowanie kompleksu enzymatycznego aromatazy MUTANT TEST zapobiega aromatyzacji oraz przemianie testosteronu w estrogen, minimalizując tym samym niechciane skutki uboczne takie jak obrzęki i ginekomastia. Co więcej, MUTANT TEST walczy o ochronę twojego testosteronu poprzez blokowanie 5-alfa-reduktazy odpowiedzialnej za niszczenie tego hormonu oraz produkcję niechcianego metabolitu – DHT.

Podstawowy składnik funkcjonalny MUTANT TEST został sprawdzony  klinicznie przy użyciu najbardziej optymalnej metody badawczej. Przeprowadzono randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą w grupach skrzyżowanych, kontrolowane z użyciem placebo. Osobom, które wcześniej odbyły trening, podano pojedynczą dawkę głównego składnika MUTANT TEST lub środka placebo, po czym były obserwowane przez następne dwanaście godzin. U badanych, którzy przyjęli główny składnik MUTANT TEST, stwierdzono znaczący wzrost całkowitego poziomu testosteronu  o 376% w porównaniu z grupą, która przyjęła środek placebo. Efekt ten był widoczny po upływie zaledwie dwunastu godzin. W tym samym badaniu testosteron w wolnej postaci wzrósł o 144% w stosunku do grupy kontrolnej placebo. Wolny testosteron to jedyna postać tego hormonu, która potrafi aktywować receptory odpowiedzialne za zwiększenie siły i rozrost mięśni.

Zalety:

Zwiększa ilość testosteronu o 376% powyżej normy.

Podwyższa poziom testosteronu w ciągu dwunastu godzin od zażycia.

Najszybciej podnosi stężenie testosteronu do maksimum.

Profesjonalna formuła wspomaga przyrost siły oraz mięśni.

Skład:
Porcja: 6 kap.
Porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 180 kap.

Wartość odżywcza
w 1 porcji
Zinc 30mg
Niacinamide 10mg
PURE DAA 3000mg
D-Aspartic Acid
PURE TRIBULUS 1000mg
Ayurvedic Tribulus (Tribulus terrestris)
PURE TESTOSURGE 500mg
Testosurge (Trigonella Foenum Graecum)
AROMATASE INHIBITOR 235mg
200mg Stinging Nettle (Urtica Dioica ) (Root) 35mg of Eleuthero (Root) 28:1, Containing 0,8% Eleutherosides (DHE=980mg)
PATENTED ABSORPTION ACCELERATOR 5mg
Bioperine Black Pepper Extract

Dawkowanie:
W dni treningowe oraz nietreningowe weź 6 kapsułek MUTANT TEST na pusty żołądek rano zaraz po przebudzeniu popijając ok. 230 ml wody.

PVL
0000002889
2022-02-19
Nowy produkt
chat Komentarze (0)